Gecce Winter Guide, Primeclass Lounge'larda!

Türkiye'nin en renkli, en kaliteli ve en eğlenceli rehberi Gecce Winter Guide 2017 her yerde karşınıza çıkabilir! Şimdi de Primeclass Lounge'lardayız...

06 Ocak 2017 16:47
Gecce Winter Guide, Primeclass Lounge'larda!
Bildiğiniz tüm kışları unutturmaya devam ediyoruz!

Türkiye'nin en kaliteli mekan ve gezi rehberi Gecce Winter Guide 2017 ile kışın keyfini yaşamaya devam ediyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Kapadokya ve Kıbrıs'ın en lezzetli restoranları, en şık mekanları, en eğlenceli gecce kulüplerinin yanı sıra Miami, Londra, Milano, Paris ve New York'un en iyi 10 mekanın yer aldığı Gecce Winter Guide 2017, her an her yerde karşınıza çıkabilir!


Primeclass Lounge'lardayız!

Her sayfasından kalite, lezzet ve eğlence akan Gecce Winter Guide 2017, TAV Primeclass Lounge'larda sizi bekliyor. Yolcuların seyahatleri öncesinde ve sonrasında, profesyonel personel tarafından havalimanında verilen kişiye özel asistanlık hizmetinin yanı sıra seyahat süresince sunulan geniş hizmet yelpazesi ile hizmet veren Primeclass Lounge'larda Gecce Winter Guide 2017'de yerini aldı!


Kışın en keyiflisi Gecce Winter Guide 2017 tüm Yaysat bayileri, D&R ve tüm seçkin kitap evlerinde satışta!

Tükenmeden alın...

Kışın keyfi ve lezzeti bu rehberde gizli!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz