Gecce Winter Guide, flypgs.com dergisinde!

Türkiye'nin en iddialı kış rehberi olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide 2018, basında yer almaya tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de flypgs.com dergisi sayfaları arasında! İşte detaylar...

04 Ocak 2018 14:17
Gecce Winter Guide, flypgs.com dergisinde!
Gecce Winter Guide, sınırları zorlamaya devam ediyor!

Keyifli içerikleriyle dikkat çeken; Pegasus uçakları içerisinde yolculara sunulan flypgs.com dergisi de Gecce Winter Guide 2018'i öneriyor!

Uçuşa geçmeye hazırlanın..

flypgs.com dergisi, Ocak sayısıyla yine yolcularına farklı bir vizyon katmaya hazır! Sezonun en güncel rotalarını bir araya getirerek kayak sezonu hakkında keyifli bir içerik hazırlayan flypgs.com dergisi yine dopdolu. Kış mevsimi rotalarının yanı sıra; en güncel sergi, sinema, tiyatro, fuar, moda haftası, kitap, konser ve bienal haberleriyle dolup taşayan flypgs.com, uçuş keyfinizi ikiye katlıyor. Bülent Ortaçgil'in kendisine albüm yapmasından sonra hayatımıza giren Jehan Barbur ve Tanem Sivar Dirvana & Edhem Dirvana çifti ile keyifli bir röportaj da flypgs.com dergisinde sizi bekliyor. Ülkemizdeki kayak merkezlerinin yanı sıra, sıra dışı rota önerileriyle de göz kamaştıran flypgs.com dergisinin Transilvanya özel içeriğine de bayılacaksınız.


flypgs.com, Gecce Winter Guide'ı öneriyor!

Türkiye'nin en iddialı kış rehberi olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide 2018; en iyi mekan, otel ve alışveriş merkezi önerilerinin yanı sıra birçok farklı yurt içi ve yurt dışı rotalarıyla da sizinle.

Gecce Winter Guide 2018, tüm D&R'larda satışta.

Tükenmeden alın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz