Gecce Winter Guide 2018'in 5 yıldızlı mekanı: Beyti

Türkiye'nin en iyi kış rehberi olma özelliği taşıyan Gecce Winter Guide 2018; doğru, tarafsız ve güvenilir mekan önerileriyle karşınızda! İşte detaylar...

06 Aralık 2017 10:54
Gecce Winter Guide 2018'in 5 yıldızlı mekanı: Beyti
Gecce Winter Guide'ın yıldızlı mekanları!

Tam 17 yıldır, yaz ve kış olmak üzere senede 2 kez piyasaya çıkan ve yeme, içme ve eğlence sektöründe okuyucuna yön gösteren Gecce Guide'ların en yenisi Gecce Winter Guide 2018 yine çok iddialı! En iyi mekan önerileriyle, okurlarına unutulmaz bir kış sunan Gecce Winter Guide 2018'de, mekanlar hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulmanız mümkün.

Kenan Erçetingöz önderliğinde bir araya gelen Gecce Gurme Kurulu tarafından değerlendirilen ve geccemekan.com'un deneyimli editör kadrosu tarafından incelenen mekanların buluştuğu Gecce Winter Guide 2018 unutulmaz bir kış sezonu için kolları çoktan sıvadı!

Mekanlar; hizmet, lezzet ve fiyat gibi bir çok farklı açıdan değerlendirildi ve Gecce Winter Guide 2018 için yıldızları verildi. 1 ve 5 arasında yıldızlanan mekanlar ayrıca sembollerle detaylandırıldı.

Gecce Winter Guide 2018'in 5 yıldızlısı: Beyti

"Etin en iyi piştiği yer" unvanına sahip olan Beyti, yılların birikimi ve tecrübesiyle 5 yıldız almayı başardı! Türk yemek kültürünü tüm dünyaya gururla tanıtan mekan, her detayı ile kusursuz. Florya'da hizmet veren mekan duayen bir isim olan Beyti Güler imzası taşıyor.


Küçükçekmece’de minicik bir dükkanda babasının yanında başladığı lezzet yolculuğuna Florya’daki ihtişamlı binalarının içinde devam etmekte olan Beyti Güler yemek dünyamızın tartışmasız çınarlarından biri. Üst düzey bir restoran olabilmek için sadece kaliteli yemek servis etmenin yetmeyeceğini daha çok erken yaşlarda keşfetmiş olan Güler, yıllardır mekanında en güzel eti sunmasının yanında, güler yüzlü servis elemanları, her daim kar beyazı kolalı keten örtüleriyle insanı evinde hissettiren bir sıcaklıkla misafirlerini ağırlamaktadır. Et kültürümüzü dünyaya tanıtan isimlerin başında gelen Beyti Güler örnek alınması gereken bir başarı abidesidir...

Tebrik ederiz!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz