Gecce Winter Guide 2018, Marie Claire'de!

Türkiye'nin en iddialı kış rehberi olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide 2018, basında yer almaya tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Marie Claire sayfalarında yer alan Gecce Winter Guide, 2018 yılına hızlı bir başlangıç yaptı. İşte detaylar...

02 Ocak 2018 12:04
Gecce Winter Guide 2018, Marie Claire'de!
Türkiye'nin en yüksek tirajlı dergilerinden Marie Claire, Ocak sayısı ile tüm gözleri üzerine çekmeyi yine başardı. Modadan güzelliğe, trendlerden harika stil önerilerine kadar birçok renkli içeriğiyle dikkat çeken Marie Claire, 2018 yılının ilk sayısı ile göz kamaştırmaya devam ediyor. En güncel ve en farklı konularıyla her sayfasında harika keşifler taşıyan Marie Claire, Ocak sayısında Gecce Winter Guide 2018'e de yer verdi!


Türkiye'nin en iddialı kış rehberi olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide 2018; en iyi mekan, otel ve alışveriş merkezi önerilerinin yanı sıra birçok farklı yurt içi ve yurt dışı rotalarıyla da sizinle.

Gecce Winter Guide 2018, tüm D&R'larda satışta.

Tükenmeden alın!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz