Gecce Summer Guide THY uçaklarında

Türkiye’nin en gurme dergisi Gecce Summer Guide THY uçaklarında. Gazete servis araçlarında ve koltuk ceplerinde bulunan Gecce Summer Guide sayesinde gökyüzünden yeryüzüne inmeden yeme, içme ve eğlence rotanızı çizebileceksiniz.

07 Temmuz 2015 11:19
Gecce Summer Guide THY uçaklarında

Türkiye’nin en ünlü gurmeleri olarak nam salan Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Fatih Altaylı, Ertuğrul Özkök, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Mike Norman ve Olcayto Ahmet Tuğsuz’un sektördeki birbirinden değerli tecrübelerini yansıttığı Gecce Summer Guide'da binin üzerinde mekan; en dikkat çeken özellikleri ve gurmelerin puanlamalarıyla yer alıyor.


Okuduğunuzda sizi gitmiş kadar bilgilendiren bir rehber olma özelliğini taşıyan Gecce Yaz Guide, İngilizce – Türkçe olarak yayınlanıyor. Türk Hava Yolları’nın yurt dışı uçaklarında turistler tarafından büyük ilgi gösterilen Gecce Summer Guide, her yıl yaz ve kış dönemlerinde en taze ve en popüler bilgilerle kendini yenilemeye devam ediyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz