Gecce rezervasyon sistemi başladı..

Artık İstanbul’un en seçkin mekanlarına gitmek çok daha kolaylaştı. GECCE.com tecrübesi ve kalitesiyle sevdiğiniz mekanlara kolayca rezervasyon yaptırabileceksiniz.

27 Ağustos 2013 12:49
Gecce rezervasyon sistemi başladı..

Gecce.com, 12 yıldır restoran AR-GE çalışmaları ve hizmetleriyle başarısını, dünyanın en büyük arama motoru google’da ‘restoran’,’en iyi restoranlar’ yazınca ilk sırada Gecce.com çıkacak şekilde ispatlamıştır.


Türkiye’de en çok gezip-gören, yeme-içme sektörüne büyük hizmetler sağlayan Kenan Erçetingöz liderliğiyle fark yaratan Gecce.com restoranlar bölümü, çok özel gurme mekan videoları ve deneyimli editörlerin gözlemleriyle fark yaratıyor.

Gecce deyince akla hem restoran, hem magazin geliyordu. Ve yaşam portalı olan Gecce.com artık her şeyi ifade ediyor.

Gecce.com deneyiminin bünyesine kattığı en son özellik de; restoranlara Gecce aracılığıyla rezervasyon yaptırabilmek. Haritaya bakarak, en iyi restoranlardan, en iyi şekilde yer ayarlayabiliyorsunuz. Yani haritadan bulup, seçtiğiniz restoranın detaylarını; mutfağını, bölgesini, resimlerini de inceleme ve o mekanı daha iyi tanıyıp seçme şansınız bulunuyor.

Ondan sonra da rezervasyonunuzu güvenli bir şekilde yapabiliyor, keyifli bir gecce geçirebiliyorsunuz.

Restoranların kalitesini puanlayarak siz belirleyin!

Mekan sayfalarındaki yıldızlara tıklayarak, deneyimlediğiniz mekanlara puan verebilirsiniz.


Gecce.com yeme-içme sektöründeki titizliğini kendini geliştirerek arttırıyor. Sektöre vermiş olduğu desteğin meyvelerini yeme şansına da sizler sahip oluyorsunuz

Memnun kaldınız veya kalmadınız, hemen restoranlar sayfasına girerek o mekanı buluyor ve onu puanlayabiliyorsunuz. 1’den 5’e kadar oy verebilir, servis, lezzet, dekor ve fiyat olarak yıldızlandırabilirsiniz.

Unutmayın sizin vermiş olduğunuz puanlar, bizim için de çok önemli. Gecce Yaz Rehberi ve Gecce Kış Rehberi’nde Türkiye’nin en önemli gurmelerinin bulunduğu Gecce Gurme Kurulu’nun değerlendirdiği mekan yıldızlamasına sizin de katkınız olabilir.

Yaşasın internet gazeteciliği..

Yaşasın gecce.com..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: restoran , rezervasyon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz