Gecce Mekan Oscarları’nda bir ilk yaşandı!

24 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşen Gecce Mekan Oscarları ödül töreninde bir ilk yaşandı. Türkiye’nin en prestijli ödül töreni olan Gecce Mekan Oscarları’nda ilk defa yurtdışından bir mekan özel ödüle layık görüldü.

25 Mayıs 2016 15:13
Gecce Mekan Oscarları’nda bir ilk yaşandı!
Türkiye’nin en iyi 50 mekanının ödüllendirildiği gecede, Miami’nin en iyi mekanı olarak Palmeiras Beach Club’ta ödül aldı! Palmeiras Beach Club’ın sahibi Sami Kohen, Gecce Mekan Oscarları için özel olarak Türkiye’ye geldi ve ihtişamlı ödül törenine katıldı. Ödülünü Kenan Erçetingöz’ün elinden alan Kohen, mutluluğunu misafirler ile paylaştı.16. yılından bir ilke daha imza atan Gecce.com, ilk kez Miami’de bir mekana ödül verdi.. Gecce.Miami internet sitesinin de açılışının gerçekleştirildiği gecceye bir çok ünlü isim de katıldı. Gecce.Miami’nin okuyucularla ilk kez buluştuğu geccede, internet sitemiz misafirlerden tam not aldı!


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz