Gecce Mekan Oscarları için anket başladı!

Hazırsanız başlıyoruz! Yeme, içme ve eğlence sektörüne değer kattığımız, başarıyı ayakta alkışladığımız Gecce Mekan Oscarları çok yakında gerçekleşecek. Bu sene bambaşka bir konsept ile yenilikleri birleştirdiğimiz Gecce Mekan Oscarları’nda, tabii ki en çok merak edilen kazanan mekanlar! O zaman bu merakın, bu heyecanın startını verelim ve Gecce Mekan Oscarları için kategorileri ve adayları açıklayalım…

09 Kasım 2017 17:00
Gecce Mekan Oscarları için anket başladı!
Bir ödül töreninden çok daha fazlası…

Yeme, içme ve eğlence sektörüne; verilen emeği, gösterilen çabayı ve yapılan yatırımı en ince ayrıntısıyla görüyoruz. Gecce Yayın Grubu olarak, her geçen gün bu sektörün gelişmesi ve Türkiye’nin tüm dünya ülkeleri arasında hak ettiği değeri alabilmesi adına; elimizden geleni yapıyoruz! Türkiye’nin duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu, yılda iki kez çıkardığımız Türkiye’nin en iyi yaz ve kış rehberleri, www.geccemekan.com’un keyifli ve güncel içerikleri, deneyimli editör kadromuz…

Ve en can alıcısı: Gecce Mekan Oscarları!

Yeme, içme ve eğlence sektörünün fark yaratan, yapılmayanı yapan ve tüm gözleri üzerine çeken geccesi, Gecce Mekan Oscarları için nefesler tutuldu. Yeniliklerle dolu, şaşırtıcı ve çok çarpıcı bir gecce bizi bekliyor.

Geccenin en merak edilen konusu ise, kuşkusuz ödül alan mekanlar ve isimler!

Gecce Mekan Oscarları’nda ödüllerine kavuşacak mekan ve isimleri belirlemek için ilk adımı atıyoruz…

Hazırsanız başlıyoruz!

Kenan Erçetingöz önderliğinde toplanan ve Güneri Cıvaoğlu, Ahmet Örs, Ertuğrul Özkök, Mehmet Yaşin, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Arda Türkmen, Mike Norman, Dilara Koçak, Yelda İpekli, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Gamze Cizreli gibi alanında duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu ve Geccemekan’ın deneyimli editör kadrosu tarafından belirlenen kategori ve adaylar açıklandı!

Geccemekan.com internet sitesi üzerinden halk oylamasına sunulan anket ile geccenin kaderini okuyucular belirleyecek!

En uygun kategorileri hazırlamak için gecce gündüz çalıştık, çabaladık, araştırdık!

Gecce Mekan Oscaları anketine girmeyi hak kazanan adaylar ise titizlikle seçildi. Ankete girmeyi hak kazanan her mekan; tüm ayrıntılarıyla düşünüldü ve değerlendirildi.

20 Ocak tarihine kadar anketimiz oylamaya açık olacak…

İşte Gecce Mekan Oscaları anketi!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gecce Mekan Oscarları

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz