Gecce Mekan Oscarları anketine yoğun ilgi!

Yaklaşık 1 aydır devam eden Gecce Mekan Oscarları anketi; yeme, içme ve eğlence sektörünün nabzını değiştirmeye devam ediyor. İşte detaylar...

14 Aralık 2017 16:57
Gecce Mekan Oscarları anketine yoğun ilgi!
Yeme, içme ve eğlence sektörüne değer kattığımız, başarıyı ayakta alkışladığımız Gecce Mekan Oscarları çok yakında gerçekleşecek. Bu sene bambaşka bir konsept ile yenilikleri birleştirdiğimiz Gecce Mekan Oscarları’nda, tabii ki en çok merak edilen kazanan mekanlar! Yaklaşık 1 ay önce başlattığımız Gecce Mekan Oscarları anketine yoğun ilgi devam ediyor!

Binlerce oy gelmeye devam ediyor!

Çok yakında bizi bekleyen muhteşem bir gecce var: Gecce Mekan Oscarları. Bu geccede kazananların belirlenmesi için ilk aşama olan Gecce Mekan Oscarları anketi, tamamen okuyucunun değerlendirmesiyle şekilleniyor. Toplam 17 farklı kategoriden oluşan ankete, toplam 42.865 kişi katılım sağladı. Yoğun ilgi gören ankette okuyucular, en iyi olduğunu düşündükleri mekanları seçiyorlar. Yeme, içme ve eğlence sektörüne bambaşka bir ivme kazandıran anket, mekanlar ve işletmeler tarafından da oldukça sıkı bir şekilde takip ediliyor. Tüm Türkiye merakla kazananların açıklanacağı Gecce Mekan Oscarları'nı bekliyor!

Anket 20 Ocak'a kadar devam ediyor!

Gecce Mekan Oscarları anketi toplam 17 farklı kategorisiyle 20 Ocak tarihine kadar oylamaya açık. Favori mekanlarınıza hala oyunuzu vermediyseniz, anket kapanmadan hemen katılın!

Ankete oy vermek için hemen tıklayın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gecce mekan oscarları , anket

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz