Gecce Mekan Ödülleri'nin "Vazgeçilmez Lezzetleri"

20 Şubat geccesi Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de muhteşem bir şölen eşliğinde gerçekleşen Gecce Mekan Ödülleri'nde, "Vazgeçilmez Lezzetler" kategorisinde özenle seçilmiş mekanlar ödülleriyle buluştu. İşte detaylar...

27 Şubat 2018 09:00
Gecce Mekan Ödülleri'nin "Vazgeçilmez Lezzetleri"
Dikkat! Bu mekanlar aşırı dozda lezzet içeriyor!

20 Şubat akşamı Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de büyüleyici bir gecce yaşatan Gecce Mekan Ödülleri'nde Türkiye ve dünyanın birçok farklı noktasından özenle seçilen mekanlar, ödülleriyle buluştu. Büyük bir çalışma ve araştırma sürecinden sonra; Kenan Erçetingöz önderliğinde bir araya gelen Gecce Gurme Kurulu tarafından belirlenen ödülleri, geccede sahipleriyle buluştu.

"Vazgeçilmez Lezzetler" kategorisinde ödülleri kazananlara vermek üzere sahneye Gecce Gurme Kurulu üyesi yazar Sermet Severöz ve sanat dünyasının başarılı ismi Mustafa Ceceli çıktı.

"Vazgeçilmez Lezzetler" kategorisinin kazananları...


Mükellef Karaköy: Genç ve başarılı şef Arda Türkmen'in imzasını taşıyan ve Karaköy'ün en popüler mekanlarının başında gelen Mükellef Karaköy; lezzetleriyle baş döndürmeye açıldığı günden beri devam ediyor. Hem konsepti hem de lezzetleriyle şehre bambaşka bir renk katan mekan, Vazgeçilmez Lezzetler kategorisinde ödüle layık görüldü.

Feriye Palace:Tarihi yapısını modern dokunuşlarla yeniden yorumlayarak dikkatleri üzerine çeken ve açıldığı günden beri birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapan Feriye Palace, "Vazgeçilmez Lezzetler" kategorisinde ödül almaya layık görüldü. Mutfağı usta şef Aydın Demir'e emanet olan mekanın ödülünü uzun yıllar turizm ve gayrimenkul sektörlerinde başarılı işlere imza atan Göktuğ Özdemir aldı.

Morini: Beymen Zorlu Center'da açıldığından itibaren İstanbul'un en beğenilen mekanlarından biri haline gelen ve New York ruhunu İstanbul'da yaşatan Morini, "Vazgeçilmez Lezzetler" kategorisinde ödüle layık görülen mekanlar arasındaydı.

Calipso Fish: Küçükyalı'da balık tutkunlarının gözdesi olan ve açıldığı günden beri alışılmışın dışında lezzetleriyle dikkat çeken Calipso Fish, bu yıl ikinci kez ödüle layık görülen mekanlar arasındaydı. Ödülü, mekanın iki ortağı, başarılı işletmeciler Veli Şahin ve Ziya Kaçar birlikte aldılar.

Dragon: Farklı lezzetleri ve yılların tecrübesiyle her seferinde misafirlerini büyülemeyi başaran Dragon, "Vazgeçilmez Lezzetler" kategorisinde ödüle layık görülen başarılı mekanlar arasındaydı.

Kalbur Et: Açıldığı günden beri hem lezzetleri hem de hizmet kalitesiyle tüm Türkiye'nin dikkatini çekmeyi başaran mekan, bu yıl ilk kez Gecce Mekan Ödülleri sahnesinde ödüle layık görüldü. Mekanın başarılı işletmecisi Metin Akdemir, ödülü alırken heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Namlı Gurme: Uzun yıllardır işinin hakkını veren ve sadece Türkiye sınırları içinde değil; tüm dünyada lezzet devi olmayı başaran mekanın ödülünü Engin Mepa aldı. Günden güne lezzetleriyle dünyaya açılan ve hayran kitlesini genişleten Namlı Gurme; "Vazgeçilmez Lezzetler" kategorisinde ödül almanın gururunu yaşadı!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz