Gecce Mekan Ödülleri'ni Burcu Kıratlı ve Özge Ulusoy sunacak!

Tüm Türkiye ve dünyanın büyük bir merakla beklediği Gecce Mekan Ödülleri, 20 Şubat'ta gerçekleşiyor. Geccenin sunucuları ise hem başarılarıyla hem güzellikleriyle büyülemeye hazırlanıyor. İşte detaylar...

19 Ocak 2018 10:17
Gecce Mekan Ödülleri'ni Burcu Kıratlı ve Özge Ulusoy sunacak!
Çok konuşulacak bir gecceye hazırlanın!

Bu yıl 17.si düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri, tüm gözleri yine üzerine çekmeyi başardı.

16 yıldır Türkiye’de bir ilke imza atarak gerçekleştirdiğimiz ödül törenlerimize 20 Şubat 2018’de bir yenisini daha ekleyeceğiz.
Türkiye’nin en prestijli otellerinden biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri 2018 ile bu yıl da sektöre damgamızı vurmaya hazırlanıyoruz!


Geccenin sunucuları güzellikleriyle büyüleyecek!

Tüm dünyayı yerinden oynatmaya hazırlanan Gecce Mekan Ödülleri’nin sunucuları ise güzellikleri ve mesleki başarılarıyla büyüleyecek! “Aşk ve Mavi” dizisindeki başarısıyla tüm gözleri üzerine çeken başarılı ve sempatik oyuncu Burcu Kıratlı ve güzelliğiyle baş döndüren başarılı manken Özge Ulusoy geccenin sunuculuğunu yapacak.

Tüm Türkiye ve dünyadan en iyi mekanların ödüllerine kavuşacağı gecce için heyecan dorukta!
Yeme – içme, eğlence ve özellikle gastronomi alanında uluslararası birçok ödülün de verileceği gecce, dünyanın dört bir yanından gelen şefleri, mekan sahiplerini, işletmecileri ve sektörün duayenlerini buluşturacak.

Türk ve dünya basınının gözü, şimdiden 20 Şubat tarihinde 17. düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri’ne çevrilmiş durumda!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz