Gecce Mekan Ödülleri'nden anlamlı bir sosyal sorumluluk ödülü!

20 Şubat'ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de muhteşem bir görsel şölen eşliğinde gerçekleşen Gecce Mekan Ödülleri'nde, en iyi mekanlar ödülleriyle buluştu. Geccenin başında, Hayata Sarıl Lokantası'na verilen "Sosyal Sorumluluk Özel Ödülü" ise tüm misafirler tarafından ayakta alkışlandı. İşte detaylar..

22 Şubat 2018 15:56
Gecce Mekan Ödülleri'nden anlamlı bir sosyal sorumluluk ödülü!
20 Şubat akşamı Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de gerçekleşen ve muhteşem görsel şöleni ile tüm ülkeyi etkisi altına almayı başaran Gecce Mekan Ödülleri, yeme - içme ve eğlence sektörünün devlerini bir araya getirdi! Birbirinden özel şovlar eşliğinde, her anı çok büyük sürprizlerle hazırlanan Gecce Mekan Ödülleri'nde; ödüle layık görülen mekanlar bir bir sahneye çıkarak ödüllerine kavuştu.

Hayata Sarıl Lokantası, ayakta alkışlandı!

Gecceye oldukça anlamlı bir ödül ile başlandı. Ülke olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, attıkları adımlarla büyük bir başarıya imza atan ve milyonlar tarafından ayakta alkışlanan Hayat Sarıl Lokantası, "Sosyal Sorumluluk Özel Ödülü"ne layık görüldü. Tüm salon tarafından ayakta alkışlanan Hayata Sarıl Lokantası, hayata geri kazandıran bir lokanta olarak biliniyor. Hayata Sarıl Lokantası, Hayata Sarıl Derneği tarafından evsiz, sokakta yaşayan, toplumda yok sayılan insanların hayatlarına tekrar sarılmalarını sağlamak amacıyla açılmış bir restoran. Hayata Sarıl, bundan iki yıl önce hayat hikayesi ile kan donduran Ayşe Tükrükçü'nun vizyonu ile doğmuş bir proje. Aslına bakarsanız Hayata Sarıl, bir kadının hayata ilham veren sarılma hikayesi.. Gündüzleri 18:30'a kadar ücretli olarak yemek satışları yapıyorlar. 18:30 - 19:30 arası ise kısa bir mola verip mekanı kapatıyorlar. 19:30 itibariyle de kapılarını evsizlere yemek vermek üzere açıyorlar. Hayatın dışladığı insanları tekrar topluma kazandırmayı amaçlayan, harika bir sosyal sorumluluk projesi.

"Sosyal Sorumluluk Özel Ödülü"nü, tüm Hayata Sarıl Lokantası adına Hayata Sarıl Derneği Başkanı Dilara Moran ve derneğin Kurucu Üyesi ve Fikir Annesi Ayşe Tükrükçü birlikte aldı.

Umuyoruz ki; sektörde bu ve bunun gibi çok daha fazla proje görürüz..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz