Gecce Mekan Ödülleri, Türkiye'nin en iyi dergilerinde!

Gecce Mekan Ödülleri, tüketicilere yönelik özel içerikleriyle Türkiye'nin en iddialı bağımsız yayın kuruluşlarından biri olan Group Medya ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde piyasaya çıkan Türkiye'nin en iyi dergilerinin sayfaları arasında!

02 Şubat 2018 11:01
Gecce Mekan Ödülleri, Türkiye'nin en iyi dergilerinde!
Muhteşem geccenin basın yansımaları şimdiden başladı!

Türk ve dünya basınının gözü; 20 Şubat'ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de 17.si gerçekleşecek olan Gecce Mekan Ödülleri'ne çevrildi! Gerçekleşmesine çok az bir süre kalan Gecce Mekan Ödülleri, bu yıl ilk kez uluslararası platformda boy göstermeye hazırlanıyor. Türkiye ve dünyanın en seçkin mekanlarının ve en başarılı şeflerinin ödüllerine kavuşacağı gecce, aynı zamanda gösterişli görsel şöleniyle de konuklarını kendine hayran bırakmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin alanında en iyi dergileri ise Şubat sayılarıyla, bu muhteşem ödül törenini sayfalarına taşıyor...


Uluslararası standartlardaki yayınları ile katma değer yaratarak, Türk yayın endüstrisinin standartlarını yükseltip dünya yayın endüstrisine entegre olamasına yardımcı olan Group Medya ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde piyasaya çıkan Türkiye'nin en iyi dergileri, sayfaları arasında Gecce Mekan Ödülleri de yer alıyor! Instyle Türkiye, Marie Claire Türkiye, National Geographic Türkiye, Atlas Glober, Fortune, flypgs.com, Psychologies, Robb Report, Marie Claire Maison, Men's Health ve Women's Health gibi Türkiye'nin en kaliteli, en prestijli ve en yüksek tirajlı dergileri sayfaları arasında Gecce Mekan Ödülleri ile karşılaşacaksınız...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz