Gecce hayatı yasta!

İstanbul'un ünlü restoran ve gecce kulüpleri, Soma'daki maden faciası nedeniyle önceki akşam kapılarını açmadı. Ulusal yasa ortak olan mekanlar, derin bir sessizliğe büründü

16 Mayıs 2014 09:16
Gecce hayatı yasta!
Manisa'nın Soma ilçesindeki kömür madeninde yaşanan facia sonrası Türkiye'de üç günlük yas ilan edilmişti. Bu üzücü olay sonrası İstanbul'un en elit restoran ve gecce kulüpleri de kapılarını kapattı. Özellikle ünlü ve sosyetik isimlerin tercih ettiği Boğaz hattındaki lüks mekanlar, müşterilerini arayarak rezervasyonları iptal ettiklerini çünkü mekanlarını kapattıklarını bildirdi.

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİLER

Bazı mekanlar kapılarına astıkları afişlerle Soma'daki can kayıpları için başsağlığı dilerken, bazıları ise mekan çalışanlarını simsiyah giydirerek yasa ortak oldu. İstanbul'da önümüzdeki iki gün boyunca kapalı olacak gecce kulüpleri arasında; Nişantaşı'ndaki Sess, Limoncello, Ortaköy'deki Sortie, Albüm ve Supper bulunuyor. İstanbul'un en popüler gece kulüplerinden Reina ise mekandaki müziği kapatıp sadece restoran kısmını açık tutma kararı aldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gecce kulübü , reina , albüm , limoncello

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz