“Gecce Gurme Kurulu ” toplanıyor!

Türkiye’nin en ünlü gurmelerinden oluşan ‘Gecce Gurme Kurulu’, “Summer Guide 2013” için İstanbul’un yeni gözdesi Flamingo restoranda toplandı.

29 Mayıs 2013 20:00
“Gecce Gurme Kurulu ” toplanıyor!
Toplantıya Kenan Erçetingöz başkanlığında, Ali Rıza Kardüz (Güngör Uras), Mehmet Yaşin, Hasan Sabuncu, Levent Veziroğlu, Gülsün Sami, Dilara Koçak, Teoman Hünal, Ali Sirmen, Vedat Başaran, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel ve Mike Norman katıldı

‘Gecce Gurme Kurulu’, rehberdeki tüm restoranları değerlendirdi. Hangi işletme kaç yıldızı hak ediyor; hijyenik mi, servis nasıl, pahalı mı, ucuz mu, gidilmeye değer mi? gibi birçok kıstası değerlendirdi.

Bu kadar önemli gurmelerin bir araya gelmesiyle birlikte “Gecce Summer Guide 2013” rehberi sayesinde gönül rahatlığıyla yiyip- içebileceksiniz.

“Gecce Gurme Kurulu”, tüm restoranları değerlendirdi ve yaz boyunca yanınızdan ayıramayacağınız Türkiye’nin en doğru ve en kaliteli rehberi için biraraya geldi.

“Gecce Summer Guide”, 10 Haziran’da seçkin kitapevlerinde satışa sunulacak..

Türkiye’nin en seçkin kişilerinden oluşan “Gecce Gurme Kurulu” ayrıca, Eylül ayında gerçekleştirilecek olan “Gecce Mekan Oscarları” adaylarını da değerlendirecek ve ön elemeyi yapacak..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz