Gecce Gurme Kurulu’ndan Biber çıkartması

Son yıllarda “Akşam barı” konseptini en iyi yansıtan mekanların başında gelen Biber Bar Nişantaşı, önceki akşam GECCE Gurme Kurulu üyelerini ağırladı.

24 Ekim 2018 14:09
Gecce Gurme Kurulu’ndan Biber çıkartması
Kenan Erçetingöz, Güneri Civaoğlu, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Dilara Koçak, Ebru Erke ve Yelda İpekli gibi isimlerin katıldığı geccede, Biber Bar’ın efsaneleşmiş finger food tabakları misafirlere ikram edildi.


Bar olarak ön plana çıkan bir mekan olsa da Biber Bar’ın karma dünya mutfağı üzerine hazırlanan menüsü GECCE Gurme Kurulu tarafından tam not aldı. Mekanın bar şefi Özkan Yaman’ın oluşturduğu içkilerle akşamın keyfine varan Gurme Kurulu, iyi müziğin ritmiyle gecceye devam etti.
En özel organizasyonlara ev sahipliği yapan, Nişantaşı’nın gözde cadddesi Abdi ipekçi’de konumlanan Biber Bar Nişantaşı şık dekorasyonu, müzikleri, finger food çeşitleri ve mekana özel kokteylleriyle iş dünyasının gözdesi olan bölgedeki “Akşam barı” kültürünü devam ettiriyor.


Nişantaşı Biber Bar, hafta içi her akşam saat 16:00 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlıyor. İş çıkışında hem stres atmak hem sosyalleşebilmek için en doğru “Akşam Barı” adresi olan Biber Bar’da hareketli saatler mesai saatleri bitiminde başlıyor. Saat 22:00 sonrası dancing bar konseptiyle de iyi müzik eşliğinde dans edip akşamın tadını çıkarmak isteyen misafirler için de farklı bir alternatif sunuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz