Gecce Gurme Kurulu ödül alacak adayları belirledi!

Gecce Gurme Kurulu dün akşam Swissotel The Bosphorus’un içinde yer alan Gabbro’da bir araya geldi. Türkiye’nin en iyi gazetecileri, köşe yazarları, gurmeleri, yeme, içme ve eğlence sektörüne yıllarını vermiş en iyi isimlerin yer aldığı geccede 2019’un adaylarının bulunduğu “Mekan Dosyası” üyelere dağıtıldı. Gecce Gurme Kurulu üyeleri bu dosyada yer alan seçkin mekanlar hakkında oylamalar yaptı. Bu mekanlar üzerine kendi aralarında tartışmalar yapıp, fikirlerini beyan ettiler.

29 Ocak 2019 14:42
Gecce Gurme Kurulu ödül alacak adayları belirledi!
Kenan Erçetingöz başkanlığında düzenlenen Gecce Gurme Kurulu toplantısı; Gül Erçetingöz, Güneri Cıvaoğlu, Ertuğrul Özkök, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Yelda İpekli, Sermet Severöz , Ebru Erke ve Swissotel The Bosphorus Genel Müdürü Uğur Talayhan’ın katılımıyla gerçekleşti. Bu önemli toplantıda Gecce Gurme Kurulu mekanları büyük bir titizlikle inceledi ve farklı önerilerini de dosyaya eklediler. Değerli gurme kurulu üyeleri kendi aralarında ikili ve üçlü tartışmalar yaşadı. Sonrasında ortak paydada buluşup büyük bir ciddiyetle sektörün nabzını tutmak için mekan raporlarını yazdılar.


Bu muhteşem geccede Güneri Civaoğlu, Dilara Koçak ve Yelda İpekli uzun sohbetlere daldılar. Ödül alacak mekanları belirlemekte zorlanan isimler birbirlerine aday mekanlar hakkında sorular sorarak fikir alışverişi yaptılar. Kimi zaman kahkahalarla geçen bu sohbetlerde kimi zaman da eleştiriler yapılıp öneriler yazıldı.

Ertuğrul Özkök Arda Türkmen ile derin bir sohbete dalarken, Sermet Severöz de Ebru Erke ile sektörün en kıymetli mekanlarını oyladı. Kenan Erçetingöz ise Swissotel The Bosphorus Genel Müdürü Uğur Talayhan ile ödül alacak mekanları tartıştı.


Seçkin isimler, muhteşem bir İstanbul manzarası eşliğinde lezzet dolu bir sofrada kahkahalarla keyifli anlara imza attılar. Kimi zamansa birbirlerine fikir beyanında bulunarak, tartışarak ve eleştirerek yeme-içme ve eğlence sektörüne dair tüm gelişmeleri masaya yatırdılar.

Swissotel The Bosphorus’un ünlü ve başarılı şefi Ali Ronay masadaki isimlerle birebir sohbet etti. Bu akşama özel hazırladığı birbirinden lezzetli sunumlarla Gecce Gurme Kuruluna adeta bir lezzet şöleni yaşatan Ronay, herkesten yine tam not aldı.Gecce Gurme Kurulu üyeleri, misyonunun farkında olan, Türkiye’nin ilk ve tek mekan platformu olmanın haklı gururunu yaşayan Gecce Mekan Ödülleri için çok heyecanlı olduklarını ve bu ödül töreninin sektöre katkısının çok büyük olduğunu dile getirdiler. Dünya standartlarında yapılan, her yıl üzerine daha fazlasını ekleyerek fark yaratan bu ödül töreninin ülkemiz için çok önemli olduğunu da eklediler.


Çok değerli isimlerin yer aldığı Kenan Erçetingöz Başkanlığında toplanan Gurme Kurulu mekanları değerlendirip, lezzetli yemeklerden yedikten sonra neşeli dakikalara şahitlik ettiler. Keyifli sohbetler eden sektörün öncüsü isimler gecceye Gabbro’nun terasında muhteşem İstanbul manzarasına karşı devam ettiler. Tüm Gecce Gurme Kurulu üyeleri mekandan yüzleri gülerek ayrıldı.


GECCENİN VİDEOSU İÇİN:
VİDEO İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gurme , kurulu , üye , toplantı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz