Gecce Gurme Kurulu, Gecce Winter Guide için toplandı!

29. sayısı ile Aralık ayında karşımıza çıkacak olan Türkiye'nin en iyi kış rehberi Gecce Winter Guide 2018 için hazırlıklara başlandı! 17 yıldır yeme, içme ve eğlence sektörünün nabzını tutan Gecce Yayın Grubu tarafından hazırlanan Gecce Winter Guide 2018 için Gecce Gurme Kurulu toplandı ve mekanları değerlendirdi. İşte detaylar…

10 Ekim 2017 11:44
Gecce Gurme Kurulu, Gecce Winter Guide için toplandı!
Gecce Gurme Kurulu iş başında!

Kenan Erçetingöz önderliğinde, Türkiye’nin alanında duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu, geçtiğimiz hafta Feriye Palace’ta gerçekleşen yemekte bir araya geldi.


Güneri Cıvaoğlu, Ertuğrul Özkök, Mehmet Yaşin, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Arda Türkmen, Mike Norman, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Yelda İpekli, Gamze Cizreli ve Sermet Severöz gibi isimlerden oluşan Gecce Gurme Kurulu; Aralık ayında raflardaki yerini alacak olan Gecce Winter Guide 2018 için mekanları değerlendirdi.
Mekanlar duayenler tarafından puanlanıyor!


Gecce Gurme Kurulu toplantısında; her zaman olduğu gibi tüm mekanların yer aldığı “Mekan Dosyası”, kurul üyelerine teker teker dağıtıldı. Gecce Gurme Kurulu üyeleri ise bu Mekan Dosyası’nda yer alan mekanlara 1 ile 5 arasında puanlarını verdiler. Aynı zamanda Top 5 mekanlarını da dosya içine yazan isimler; farklı önerilerini de dosyaya yazarak eklediler.


Mekan puanları Gecce Winter Guide 2018’de olacak!

Türkiye’nin en iyi rehberi olma özelliği taşıyan Gecce Winter Guide 2018, 2 Aralık tarihinde raflarda yerini alacak. İstanbul, Ankara, İzmir, Kapadokya, Kıbrıs ve Türkiye’nin birçok farklı noktasından seçilen mekanlar ise Gecce Gurme Kurulu’nun değerlendirmesi sonucunda yıldızlarına kavuşacak.


Sadece Türkiye değil!

Gecce Winter Guide 2018, aynı zamanda ülke sınırlarını aşıyor! İstanbul, Ankara, İzmir, Kapadokya ve Bodrum’un en iyi mekanları, otelleri ve gezi önerilerine yer verecek olan Gecce Winter Guide 2018, bu kadarla da kalmıyor!
Miami, Paris, New York, Londra ve Milano gibi dünyanın birçok farklı noktasından da en iyi mekan, otel ve gezi öneri de Gecce Winter Guide 2018’de sizi bekliyor.


Aynı zamanda renkli, farklı ve ilgi çekici dosya konularıyla da kış mevsimi boyunca en yakın yol arkadaşınız olacak Gecce Winter Guide 2018 ile dünya çapından kış festivallerinden haberdar olabilir, keşfedilmemiş deneyimlerle tanışabilir ve kışınızı unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Kısacası…

Gecce Winter Guide 2018 bomba gibi geliyor!

2 Aralık’ta bayilerdeyiz.. Bizi takip etmeye devam edin!


Gecce Winter Guide 2018 çok yakında bayilerde!

Gecce Winter Guide 2018'de olmak ister misiniz?

Kısacası, Gecce Winter Guide sayfalarında yer almak büyük bir ayrıcalık! İşletmenizi, markanızı, mekanınızı; Türkiye'nin en iddialı rehberinde görmek isterseniz, yapmanız gereken çok basit! Mail veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz..

Tel: 0212 279 89 30
[email protected] / [email protected]
Güllü Sok. No:5, İç Levent/İstanbul

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz