Gecce Gurme Kurulu "2020 Gecce Guide" şerefine Mahkeme Lokantası'nda bir araya geldi!

Yeme- içme ve eğlence sektörüne yön veren çok değerli isimlerden oluşan Gecce Gurme Kurulu dün akşam Karaköy'de yer alan, muhteşem bir tarihe sahip olan Mahkeme Lokantası'nda bir araya geldi.

14 Şubat 2020 11:33
Gecce Gurme Kurulu "2020 Gecce Guide" şerefine Mahkeme Lokantası'nda bir araya geldi!
Türkiye’nin en iyi gazetecileri, köşe yazarları, gurmeleri, yeme, içme ve eğlence sektörüne yıllarını vermiş en iyi isimlerin yer aldığı geccede yeni konsepti, benzersiz ayrıcalıkları ve çok özel içerikleriyle 2020 Gecce Guide Limited Edition şerefine Karaköy'ün tarihi mekanı Mahkeme Lokantası'nda bir araya geldi.


Kenan Erçetingöz ve Gül Erçetingöz başkanlığında düzenlenen Gecce Gurme Kurulu toplantısı; Güneri Cıvaoğlu, Dilara Koçak, Arda Türkmen,Yelda İpekli, Sermet Severöz, Jale Balcı, Elif Edes Tapan, Ebru Erke ve Uğur Talayhan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Bu önemli toplantıda Gecce Gurme Kurulu üyeleri başta İstanbul olmak üzere mekanları, yeme, içme ve eğlence sektörünü, trendleri, dünyadaki gelişmeleri ve bir çok güncel konuyu içeriğinde barındıran Gecce Guide 2020 üzerine sohbetler etti. Gurme Kurulu Üyeleri, Mahkeme Lokantası'nın eşsiz atmosferinde lezzetli yemekler yediler.


Bu özel geccede seçkin isimler, muhteşem bir İstanbul manzarası eşliğinde lezzet dolu bir sofrada kahkahalarla keyifli anlara imza attılar. Kimi zamansa birbirlerine fikir beyanında bulunarak, tartışarak ve eleştirerek yeme-içme ve eğlence sektörüne dair tüm gelişmeleri masaya yatırdılar.


Her zaman değişen ve gelişen dünyada yeni trendleri yakalamayı ilke haline getiren ve sektöre ilkleri kazandırarak kendisi trend haline gelen Gecce, bu yıl da büyük sürprizlerle herkesi şaşırtmaya hazırlanıyor. Gecce Gurme Kurulu Üyeleri Gecce’nin geccelerinin diğer tüm organizasyonların dışında dünya standartlarında olduğunu ve her an sürprizlere hazır olduklarını dile getirdiler. 2020 Gecce Mekan Ödüllerinin bu yıl da kendiyle yarışarak, geçtiğimiz yıldan daha da iyi olacağının farkında olan gurmeler, heyecanlı olduklarını söylediler.


Bu keyifli geccede Mahkeme Lokantası'nın başarılı şefi Serdar Battal, Gecce Gurme Kurulu üyeleri için harika bir menü hazırladı. Başlangıçta masaya lezzetli mezelerden portakallı levrek, mutabbel, girit ezmesi, topik, bezirgani geldi. Ara sıcaklardan Mahkeme levrek sarma, yaprak ciğer ve pancar böreği Gecce Gurme Kurulu üyelerinin beğenisine sunuldu. Ana yemekte ise dana şaşlık ve Kenan Erçetingöz'ün favorisi dibi tutmuş damardaki domatesli pilav oldu. Tüm mezeler ve yemekler üyeler tarafından oldukça beğenildi.


Mahkeme Lokantası'nın sahibi Selim Akgül böyle değerli isimleri mekanında ağırladığı, Gecce Guide 2020'de yer aldığı ve böyle bir gecceye ev sahipliği yaptığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gurme , kurulu , mahkeme , lokantası

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz