Gecce Dergisi'ni aldı; muhteşem yemeği kaptı...

Gecce'nin ışıltılı dünyası her zaman kazandırıyor diye hep söyleriz. Yanıldığımız da hiç görülmemiştir. Biliyorsunuz, bir süredir Best Restaurant Summer Dergsi'ni alıp dergiyle birlikte resmini çekip bize yollayan okuyucularımızdan birine muhteşem bir yemek hediye edeceğimizi söylüyoruz. İlk hafta olmasına rağmen oldukça büyük ilgi gösterdiğiniz bu kampanyanın ilk talihlisi belli oldu ve Sinem Güleryüz eşiyle birlikte Gecce farkıyla Mia Mensa'dan muhteşem bir yemek kazandı...

02 Ağustos 2016 13:59
Gecce Dergisi'ni aldı; muhteşem yemeği kaptı...

İstanbul’dan, Güney’den ve yurt dışının en popüler lokasyonlarından yazlık mekanlar, beachler, gecce kulüpleri, barlar, restoranlar ve otellerden oluşan Best Restaurant Summer / 2016 ile muhteşem bir yaz geçireceksiniz diye söz verdik; dediğimizi de yapıyoruz.


Cıvıl cıvıl rengarenk bir yaz dergisi olan Best Restaurant Summer 2016 dergimizi alıp, bize dergiyle birlikte resmini gönderen okuyucularımızdan Sinem Güleryüz, eşi Ahmet Güleryüz ile beraber İstanbul'un en keyifli ve en lezzetli İtalyanlarından biri olan Mia Mensa'da Gecce ayrıcalığıyla muhteşem bir yemek yeme fırsatını yaşadı...


Eşinin doğum gününü Gecce farkıyla kutlayan Sinem Güleryüz, "Sayenizde muhteşem bir akşam geçirdik. Çok güzel ağırlandık, her şey olağanüstüydü. İlginiz için çook teşekkür ederiz" dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz