Gamze Cizreli setin başına geçiyor

Bodrum buTeras’ta Big Chefs ekibi iş başında! Müziğe olan ilgisi ve yakın çevresiyle birlikte gerçekleştirdikleri partilerde Dj kabinine geçmesi ile bilinen Gamze Cizreli, bu kez kendi seçtiği şarkılardan oluşan playlisti ile 7 Ağustos Cuma akşamı Big Chefs’lerin ünlü Dj’i Ogün Dalka ile beraber Bodrum buTeras’ta DJ kabinine geçiyor.

06 Ağustos 2015 12:35
Gamze Cizreli setin başına geçiyor
Haftanın her günü düzenlenen canlı müzik performans geceleri, büyüleyici manzarası ve özel lezzetleri ile büyük ilgi gören buTeras’ta saat 22.00’de başlayacak olan Mama’s Queen Big Party’de, Big Chefs’lerin kurulduğu ilk günden beri yanında olan genel müdürü Tolga Terzi ve ortağı Saruhan Tan da Gamze Cizreli’ye eşlik edecek.

Yakın çevresinde de müziğe olan merakıyla tanınan, ayrıca tüm seyahatlerinde de dünyanın her yerinden çok özel plaklar toplayarak eşsiz bir koleksiyona sahip olan Gamze Cizreli’nin 80’ler ve 90’lar döneminden seçtiği unutulmaz şarkılar ve geceye davet edilen birbirinden özel isimler eşliğinde benzersiz ve renkli bir gecce yaşanacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gamze cizreli

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz