Galvin Nişantaşı ''Merhaba'' dedi!

Nişantaşı Maçka Palas'ta eskiden La Petite Maison'un olduğu yerde açılan Galvin, tam bin 100 metrekarelik kocaman bir alanda hizmet vermeye hazır.

27 Eylül 2018 10:34
Galvin Nişantaşı ''Merhaba'' dedi!
Dekorasyonuna ise 16 milyon lira harcandı. Bir avizesi 300 kilo. Üstelik mekanda tam 12 avize var. Yurtdışından 80 adet özel zeytin ağacı getirilip mekana yerleştirilmiş. Şekerliği, tepsisi, aksesuvarları gümüşten. Sadece gümüşlere 290 bin euro harcanmış.
Mekan girişinde, açık manav bölümü bile bulunuyor.


Sadece yemek yemek için değil dekorasyon için bile gidilebilecek olan bir mekan. Menü iddialı, mekan iddialı..
"Brasserie değil hakiki İtalyan restoranı." Jüpiter Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Topal. Mutfak Asım Yıldız'a emanet.Harika bir ambiyans, müthiş İtalyan lezzetleri ve bambaşka bir mekan. Heyecanlı bekleyiş sona eriyor. Şehrin en şık İtalyanı bu akşam açılıyor! Biz heyecanla bekledik ve şimdi onlar bizi merakla bekliyor. Yepyeni gözdemiz “Galvin Nişantaşı” için dün buluşma vaktiydi!

Mekan şimdiden doldu taştı, gelenler mutlu ve ağırlayanlar daha da mutlu.. En kısa zaman da ziyaret edilmesi ve görülmesi gereken bir mekan!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Galvin , Nişantaşı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz