Gabbro'da Lezzet Şöleni!

Swissôtel The Bosphorus Istanbul’un Baş Aşçısı Ali Ronay ve Arkadaşlarının Lezzet Yolculuğu Gabbro’da Devam Ediyor.

03 Mart 2020 11:08
Gabbro'da Lezzet Şöleni!
Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un Baş Aşçısı Ali Ronay kendisi gibi başarılı bir aşçı olan Esen Hünal ile 26-27 Şubat tarihlerinde Swisôtel The Bosphorus, İstanbul’da yer alan Gabbro’da bir araya geldi.

İki değerli aşçının bir araya gelerek tasarladıkları bu gecede belirledikleri lezzet konsepti ‘’köklerimize dönüş’’, aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan Ali Ronay ve Esen Hünal’ın çocukluklarından beri süregelen ailelerinden edinmiş oldukları lezzet alışkanlıklarından oluşuyordu.


Bu özel buluşmaya istinaden hazırlanan benzersiz menüde, Tavuk Ciğeri Pate, bakla, bamya, kereviz, pazı gibi yan içeriklerle geçmişten beri vazgeçilmez yemekler arasında olan Orfoz, Dana Yanak ve Ravioli gibi lezzetler yer aldı.

Kıymetli davetlilerin de katıldığı gecede Burcu Esmersoy, Rüya Büyüktetik ve eşi, Hazer Amani gibi isimler boy gösterdi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: swiss , otel , gabbro , ali , ronay , esen , hünal

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz