Funda Arar ve Kubat Günay'ı salladı!

Günay Restaurant’ta önceki gecce ‘Türkülerin Efendisi’ Kubat ile ‘Duygulu Şarkıların Prensesi’ Funda Arar sahne aldı.

04 Kasım 2013 11:36
Funda Arar ve Kubat Günay'ı salladı!
İstanbul’un en nezih eğlence mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce ‘Türkülerin Efendisi’ Kubat ile ‘Duygulu Şarkıların Prensesi’ Funda Arar sahne aldı.

Sahneye ilk çıkan Kubat, güçlü sesi ve etkileyici yorumuyla Günay’ı dolduran konukları Anadolu’nun bozkırlarında adım adım gezdirdi. Sanatçı, ‘Ormancı’, ‘Sarı Gelin’, ‘Dido’, ‘Derhule’, ‘Ah ne yar’ ‘Yekte yavrum yekte’, ‘Gülüm’, ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’, ‘Halkalı Şeker’, ‘Ahidim Sensin’, ‘Yine Başım Sevdalı’ gibi sevilen eserleri peş peşe seslendirdi.

“ELBİSEMİ NASIL BULDUNUZ?”


Günay Restarant’ta, Kubat’tan sonra sahne sırası Funda Arar’daydı. Temmuz ayında oğlu Aras’ı dünyaya getirip anne olan sanatçı, geçen kısa sürede, hemilelikte aldığı 10 kiloyu verip formuna kavuşmuştu.

Önce kuliste medya mensuplarının sorularını cevaplayan sanatçı, üzerindeki kostümü modacı kardeşi Fulya Arar’ın diktiğini belirterek, “Elbisemi nasıl buldunuz?” diyerek habercilere sordu. Sanatçının kostümü habercilerin beğenisini kazandı.

“BEBEĞİME BESTE YAPTIM”

Funda Arar doğumdan sonra 10 kilo fazlası olduğunu, bu kilolardan spor yaparak ve düzenli beslenerek kurtulduğunu söyledi. “Hem yürüdüm, hem plates yaptım, hem ağırlık çalıştım. Abur cuburdan uzak durdum.” dedi.

Sinan Akçıl’ın bestelediği ‘Hafıza’ isimli yeni bir şarkı için stüdyoya girdiğini belirten Funda Arar çok yakında bir single çıkartacağını açıkladı. Arar, habercilerin, “Siz aynı zamanda beste de yapıyorsunuz. Oğlunuz Aras için beste yaptınız mı?” sorusuna gülerek, “Yaptım tabii… Bebeğime ninni formunda beste yaptım, onu söyleyerek uyutuyorum. Albüme de koyabilirim” diye konuştu.

Sanatçı, çalıştığı zaman bebeğine bakıcının baktığını belirterek şöyle devam etti: “Onu çok özlüyorum. Ayrı kalmaya dayanamıyorum tabii ama eve kamera sistemi kurduk. Oğlumu merak ettiğim zaman cep telefonumdan anında görüntülü olarak izliyorum. Zaten ne zaman baksam mışıl mışıl uyuyor.”


Funda Arar Günay’da yaklaşık 3 saat süren dolu dolu bir program yaptı. Eski ve yeni şarkılarının yanı sıra Orhan Gencebay’ın, Sezen Aksu’nun eserlerini de seslendiren sanatçıya hayranları pek çok şarkıda eşlik etti.

‘Öğrendim’, ‘Alagül’, ‘Camdan Kalp’, ‘Hain Bıçak’, ‘Haberin Var mı’, ‘Kurşun Misali’, ‘Sen ve Ben’, ‘Bundan Böyle’, ‘Olmaz Artık Sevgilim’, ‘Kimdi O’, ‘İkimiz’, ‘Benim İçin Üzülme’, ‘Gönül Ağrısı’ ve diğer parçalarını yoğun alkış arasında seslendiren Funda Arar sahnede tam 3 saat kaldı.

Programın sonlarına doğru, hareketli şarkılara geçerek, hayranlarını iyice coşturan Funda Arar sahneden indiğinde saatler 03.00’ü gösteriyordu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay , funda arar , kubat

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz