Funda Arar, derbinin nabzını sahnede tuttu!

Türk müziğinin güçlü seslerinden Funda Arar, önceki gecce Günay Restaurant'da sahne aldı. Kendisini izlemeye gelenlere adeta bir müzik şöleni yaşatan Arar, "Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz." diyerek başladığı sahnesinde söylediği şarkılar ve muhteşem sahne performansıyla adeta devleşti.

03 Kasım 2018 13:20
Funda Arar, derbinin nabzını sahnede tuttu!
Yeni albümünün çıkış parçası olan "Sor" ile çıktığı Günay sahnesinde geçmişten günümüze birçok ölümsüz eserini seslendiren güzel sanatçı, kendisini dinlemeye gelen yüzlerce konuğa tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.


Özellikle hareketli şarkılardaki danslarıyla misafirlerinin coşkusunu ikiye katlayan Arar, ''Şimdi bol bol oynayalım. 21 Kasım'da burada muhteşem bir Arabesk geccemiz olacak. Gözyaşlarınızı o gecceye saklayın. Beklediğinize değecek.'' sözlerini sarf ederek tüm konukları Kasın aynın üçüncü haftasında gerçekleşecek olan özel programına davet etti. Sahne sırasında zaman zaman seyircilerden anlık skor bilgisi de alan başarılı sanatçı, bir yandan şarkılarını söyleyip bir yandan derbinin nabzını tuttu.


Yine son albümünden ''Duyanlara Duymayanlara'' şarkısı ile konserini noktalayan Funda Arar, sesi ve sahne performansının yanı sıra programı için seçtiği kıyafetle de göz kamaştırdı.


Öte yandan muhteşem geccede sahne alan bir diğer ünlü sanatçı Kubat, Edirne'den Ardahan'a seslendiği türküler ile seyircilerinden büyük alkış aldı. Aşık Mahzuni'nin ölümsüz eseri ''Sarhoş'' ile programını noktalayan başarılı sanatçı, programının sonunda ''Bu dünyadan göçüp giden, bize böylesine ölümsüz eserler bırakan tüm ustalarımıza selam olsun'' sözleriyle sahneden ayrıldı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Funda Arar , Kubat , Günay , Günay Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz