Fuego'da Öykü Serterli eğlence devam ediyor!

Sunuculuktaki başarısı tartışılmayan Öykü Serter, DJ 'lik performansıyla da alkış toplamaya devam ediyor. Fuego'da kabine geçen güzel sunucu çaldığı şarkılarla konuklara müthiş bir eğlence yaşatıyor. Öykü Serter'i izleyenler "10 parmağında 10 marifet!"yorumunda bulundu.

15 Şubat 2019 12:11
Fuego'da Öykü Serterli eğlence devam ediyor!
90'lardan beri hayatımızda olan Öykü Serter'in televizyondaki başarısı artık herkesçe kabul görmüş durumda. "En İyi Sunucu" olduğu tescillenen güzel, şu sıralar DJ'likte de ne kadar iddiaları olduğunu gözler önüne seriyor. Haftanın belli günleri Fuego'da performans sergileyen Öykü Serter çaldığı şarkılarla konuklara unutamayacakları bir gecce yaşatıyor, eğlence adeta tavan yapıyor.ÖYKÜ'LÜ GECCELER ÇOK SEVİLDİ!

Öykü Serter geçtiğimiz geccede Fuego'da DJ Kabinine geçti ve çaldığı şarkılarla müthiş bir performansa imza attı. Güzel yıldız sunuculuk dışında DJ kabininde de ne kadar iddiaları olduğunu gözler önüne serdi. Öykü Serter'in performansını izleyenler "10 parmağında 10 marifet" yorumlarında bulundu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: fuego , club , gece kulübü , kulüp

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz