Frankie'de yeniden "Zamansız" eğlenceler

Işıl Yücesoy, 27 yıl aradan sonra ilk kez Timeless Moments ile Frankie sahnesinde..

23 Eylül 2016 10:00
Frankie'de yeniden "Zamansız" eğlenceler
Sanatçıları, müzikleri, menüsü ve şarapları ile "Zamansız" bir konsept üzerine kurulan Timeless Moments, Ekim ayı itibariyle kaldığı yerden devam ediyor..

Açıldığı günden itibaren kendini kaliteli müziğe adayan Frankie İstanbul’un, müzikli Pazar gecceleri beğeni toplamaya devam ediyor.. Konsepte uygun olarak hazırlanan yemek & şarap eşleşmesi ile müzikten, sahneye ve menüye kadar eşsiz bir uyum içinde hazırlanan Timeless Moments, Işıl Yücesoy’ın unutulmaz sesi ve şarkıları ile devam edecek.

27 yıl aradan sonra çıkardığı "Zamansız" albümü için özel olarak bestelenmiş yepyeni bir şarkı olan "Büyümedim" den "Ağlamak Güzeldir" e.. 70’li yıllarında damgasını vurduğu "İçmeden Sarhoş"tan "Ya Seninle Ya Sensiz"e kadar akustik yorumları ile şarkılara hayat veren Işıl Yücesoy, 27 yıl sonra ilk kez sahnede sevenleri ile buluşarak, unutulmaz bir gecce yaşatacak.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz