Frankie'de Sonbahar hızlı başlıyor!

“İyi yemek, iyi müzik, iyi servis” ilkesiyle İstanbul’un lezzet ve eğlence hayatına yeni bir soluk getiren Frankie İstanbul Restaurant Bar-Lounge, sonbahara hızlı bir giriş yapıyor.

31 Ağustos 2014 13:35
Frankie'de Sonbahar hızlı başlıyor!
Özel öğle menülerinin yanısıra, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri “Black Nights” canlı müzik gecelerine ek olarak her Cumartesi yerli ve yabancı Dj’ler performans sergileyecek.

Frankie İstanbul, seçkin mönüsü, yerli ve yabancı şaraplardan oluşan zengin kavı, üst düzey servisi ve kaliteli eğlence anlayışıyla Nişantaşı’nda, yemek ve yemek sonrası tercih edilen önemli lezzet duraklarından biri haline geldi. Frankie İstanbul şimdi de güz dönemi için seçkin müşterilerine gündüz ve gecce, hem iş ve hem de eğlence için farklı alternatifler sunmaya hazırlanıyor.

Sonbaharda Frankie İstanbul

Büyüleyici İstanbul manzarası eşliğinde iyi yemek ve iyi servis almak isteyen konuklar, Yunanlı Şef Symeon Triantafyllou’nun uluslararası dokunuşlarla ve yenilikçi pişirme teknikleriyle hazırladığı yemekleri öğlen ve akşam yemeklerinde tatma fırsatı elde edecekler.

Haftada dört gecce ‘Black Nights’ canlı müzik performansları ile kaliteli eğlencenin çekim merkezi haline gelen Frankie İstanbul’da, Resident DJ ekibine ilave olarak misafir yerli ve yabancı DJ performansları olacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz