Frankie'de gazino gecceleri başlıyor!

Frankie İstanbul’da zamana meydan okuyanlardan hayatın değerini bilenlere armağan “Timeless Moments”, 19 Mart Pazar gecesi 60’lı, 70’li ve 80’li yıllar boyunca eğlence kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan gazinoların kalabalık kadrolu, anlı şanlı eğlencelerini Frankie Timeless Moment’s ile günümüze taşımaya hazırlanıyor.

10 Mart 2017 15:04
Frankie'de gazino gecceleri başlıyor!
Açıldığı günden itibaren kendini kaliteli müziğe adayan Frankie Istanbul’un, müzikli Pazar gecceleri beğeni toplamaya devam ediyor. Konsepte uygun olarak hazırlanan yemek & şarap eşleşmesi ile müzikten, sahneye ve menüye kadar eşsiz bir uyum içinde hazırlanan Timeless Moments sahnesine bu hafta Panorama Orkestrası konuk oluyor.

Sanatçı, müzik, mekan, menü ve şaraplar ile “zamansız” konsepti üzerine kurulan gelenekselleşen “Timeless Moments”, 19 Mart Pazar akşamı saat 21.30’dan itibariyle Türk Pop Müziği’nin dev ismi Neşe Karaböcek’in assoslitliğini yapacağı kadroda, Türk popunun en önemli yorumcuları Semiha Yankı, İskender Doğan, Bilgen Bengü sahne alırken arabesk şarkılarıyla Ercan Turgut bu muhteşem kadroya dahil oluyor


Tıpkı eskinin gazinoları gibi, “Frankie Gazinosu”da izleyenlere bütün bir gece boyu hem bir dolu sevilen sesi dinleme, hem de eğlenme fırsatı sunmak üzere Frankie İstanbul’a davet ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: frankie , eğlence , mekan , gazino , neşe karaböcek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz