Frankie'de "Fashion Talks" buluşması!

Frankie İstanbul, sürpriz konsept ve menülerle, moda dünyasının duayen isimlerini konuklarıyla bir araya getirecek “Fashion Talks” buluşmalarının ilkinde Dice Kayek markasının yaratıcıları Ayşe ve Ece Ege’yi ağırladı.

04 Mayıs 2016 15:55
Frankie'de "Fashion Talks" buluşması!
İyi müziği, lezzetli yemek ile birleştiren, kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline gelen Frankie İstanbul, ilk Fashion Talks etkinliğini gerçekleştirdi.

Fashion Talks buluşmasına özel Frankie İstanbul tarafından hazırlanan menü ve dekorasyonun ön plana çıktığı etkinlikte, cemiyet ve moda dünyasından Asuman Güreli, Buket Taşdelen, Kaya-İrem Demirel, Şule Argüder, İsmet Alpagut ve Sibel Serin’inde aralarında bulunduğu birçok isim Dice Kayek markasının yaratıcıları Ece Ege ve Ayşe Ege ile bir araya geldi.
Sohbette, yeni sezon trendleri ve önümüzdeki sezonda göreceğimiz Dice Kayek kadını konuşuldu.Frankie İstanbul, seri halinde gerçekleşecek olan Fashion Talks yemeklerinde her buluşmada hazırlanacak sürpriz konsept ve menülerle, moda dünyasının duayen isimlerini konuklarıyla bir araya getirmeye devam edecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Frankie İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz