Frankie İstanbul'da sezon hızlı başlıyor

“İyi yemek, iyi müzik, iyi servis” ilkesiyle İstanbul’un lezzet ve eğlence hayatına yeni bir soluk getiren Frankie İstanbul Restaurant Bar-Lounge, sonbahara hızlı bir giriş yapıyor. Özel öğle menülerinin yanısıra, artık klasikleşen Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri “BLACK NIGHTS ” gecelerine ek olarak her Cumartesi SATURDAY LIVE canlı müzik performansları sergilenecek. Pazartesi gecceleri ise JAZZ MONDAYS konsepti çerçevesinde yerli ve yabancı jazz sanatçıları sahne almaya devam edecek.

22 Ekim 2015 16:10
Frankie İstanbul'da sezon hızlı başlıyor
Frankie İstanbul, seçkin mönüsü, yerli ve yabancı şaraplardan oluşan zengin kavı, üst düzey servisi ve kaliteli eğlence anlayışıyla Nişantaşı’nda, yemek ve yemek sonrası tercih edilen önemli lezzet duraklarından biri haline geldi. Frankie İstanbul şimdi de güz dönemi için seçkin müşterilerine gündüz ve gecce, hem iş ve hem de eğlence için farklı alternatifler sunmaya hazırlanıyor.

Sonbahar – KIŞ SEZONUNDA Frankie İstanbul

Büyüleyici İstanbul manzarası eşliğinde iyi yemek ve iyi servis almak isteyen konuklar, Yunanlı Şef Symeon Triantafyllou’nun uluslararası dokunuşlarla ve yenilikçi pişirme teknikleriyle hazırladığı yemekleri öğlen ve akşam yemeklerinde tatma fırsatı elde edecekler.

Jazz Mondays, ‘Black Nights’ ve Saturday Live canlı müzik performansları ile kaliteli eğlencenin çekim merkezi haline gelen Frankie İstanbul’da , Resident DJ ekibine ilave olarak misafir yerli ve yabancı DJ performansları da olacak.

7 KASIM CUMARTESİ, DJ SUAT ATEŞDAĞLI setin başında olacak.


Frankie İstanbul’un klasikleşen müzik ziyafetleri TIMELESS MOMENTS serisi ile hız kesmeden devam ediyor.
Zamana meydan okuyan sanatçıları ‘Timeless Moments’ sahnesinde konuk eden Frankie İstanbul’da bu sezon yine birbirinden önemli sanatçılar performans sergileyecek.

İlk konser 8 Kasım Pazar Alpay ile başlıyor.


İkinci konser ise 22 Kasım pazar Yeşim Salkım.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: frankie istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz