Frankie İstanbul’da eğlence ve gurme yolculuğu hız kesmeden devam ediyor

Frankie İstanbul, kış boyunca “Black Nights” ve “Saturday Live” gecceleri ile her hafta olduğu gibi sonbahar ve kış boyunca seçkin menüsü ile gurme yolculuğuna ve seçkin canlı performansları ile eğlenceye davet ediyor.

07 Ekim 2016 11:20
Frankie İstanbul’da eğlence ve gurme yolculuğu hız kesmeden devam ediyor
Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul gecce hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine sonbahar ve kış boyuncada hız kesmeden devam ediyor.

Frankie İstanbul,şehri saran akşamı Boğaza bakan bir terasta kokteyl ile karşılamak, Akdeniz ve İstanbul mutfağı lezzetlerinden oluşan gurme bir deneyim i ve sonrasında geceyi Black Nights ve Saturday Live performanslarıyla renklendirebileceğiniz tek bir mekanda yaşamak için sizleri bekliyor.

Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma geccelerini keyiflendiren Black Nights sahnesi kış boyunca hareketli


Cuma geccelerinin özlenen sanatçısı Yonca Lodi'de Black Nights sahnesinde yeniden yerini alacak.


Sevilen sanatçılar SİBEL TÜZÜN, SINEM AYDINER, ÖDÜL & FUNK ALATURKA grubu yine renkli performansları ile misafirlere eğlence dolu gecceler yaşatmaya devam edecek.


Ünlü DJ SUAT ATEŞDAĞLI ise sezon boyu ayda bir Cumartesi , canlı performansı takiben kabinde olacak.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, Black Nights performansları için ve Saturday Live deneyimi için Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz