Frankie İstanbul, Sonbahar Akşamlarını ‘Black Nights’ ile Isıtacak

Frankie İstanbul, ‘Black Nights’ ile eğlenceye yeni bir soluk getiriyor. Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma gecelerini keyiflendiren Black Nights sahnesi, 5 ve 12 Kasım Çarşamba gecesi, iki ünlü ismi; Mehmet Erdem ve Atiye’yi ağırlayacak.

03 Kasım 2014 09:37
Frankie İstanbul,  Sonbahar Akşamlarını ‘Black Nights’ ile Isıtacak
Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul gece hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine hız kesmeden devam ediyor. Seçkin menüsü, zengin şarap kavı ve üst düzey servis anlayışı ile hizmet veren Frankie İstanbul, Black Nights performansları ile kaliteli müzik coşkusunu haftada dört gece İstanbulluların beğenisine sunuyor.

Sezen Aksu’nun canlı müzik küratörlüğünde birbirinden değerli isimlerin sahne aldığı Black Nights, sonbaharın serin akşamlarını ısıtmaya odaklanıyor. Kasım ayında iki ünlü ismi birden ağırlayacak olan Black Nights sahnesinde 5 Kasım Çarşamba gecesi yeni dönemin popüler ismi Mehmet Erdem ve 12 Kasım Çarşamba gecesi Türk pop müziğin yükselen ismi Atiye sahne alacak.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, Black Nights performansları için haftada dört kez Frankie İstanbul’u ziyaret edebilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Frankie İstanbul , Black Nights

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz