Frankie İstanbul 5. yaşında!

Frankie İstanbul 5. Yaşında ‘Black Nights’ ve ‘ Saturday Live’ gecceleri ile yaz boyu hız kesmeden eğlenceye devam ediyor...

09 Haziran 2016 12:19
Frankie İstanbul 5. yaşında!
Frankie İstanbul, 5. yaşında yaz boyu devam eden Black Nights ve Saturday Live gecceleri ve seçkin menüsü ile misafirlerine iyi yemek ve müziği bir arada sunmaya devam ediyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul yemek ve gecce hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine yaz boyu hız kesmeden devam ediyor.

Frankie İstanbul, Black Nights performansları ile kaliteli müzik coşkusunu yaz boyunca İstanbulluların beğenisine sunarken, yeni yaz menüsü ile damaklarda unutulmaz lezzetler bırakacak.

Hafta boyu sürpriz performanslar eşliğinde devam eden Frankie İstanbul gecelerinde Sibel Tüzün, Sinem Aydıner, Barbaros, Suat Suna, Özgün ve Ödül & Funk Alaturka grubu izleyenlerine eğlenceli vakitler sunarken, eşsiz panoramik terası ve açılabilen altın renk detaylı tavanları ile eşsiz bir manzara eşliğinde İstanbul’u ayaklar altına seriyor.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, yaz boyu Tripadvisor tarafından da 2016 yılı Mükemmellik Sertifikası kazanan Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Frankie İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz