Formda lezzetler Park Fora'da

Forma girmenin en kalıcı yolu sağlıklı beslenmekten geçer. Siz de günlerinizi sağlıklı ve lezzetli gıdalarla geçirmeye hazır mısınız? O zaman sizleri Park Fora'ya davet ediyoruz.

15 Nisan 2015 14:20
Formda lezzetler Park Fora'da
Boğaz'ın keyif dolu noktasında, unutulmaz anlar yaşamaya, lezzetin sağlıklı haliyle tanışmaya hazır olun. Park Fora'nın mevsime özel hazırlanan lezzetleriyle, yazı bomba gibi karşılayacaksınız. Her lokmada sağlığı ve lezzeti hissedeceksiniz..


Boğazın balık pazarı

Balığın İstanbul ‘da ki adı Park Fora, deniz ürünlerini mevsiminde balık tezgahında buluşturuyor. Park Fora’nın balık tezgahı Karadeniz, Marmara ve Ege’nin tüm bereketini konuklarıyla cömertçe paylaşıyor. Sürpriz lezzetlerin ve yeniliklerin eksik olmadığı mönüsünde Ege otlarıyla hazırlanmış salatalardan, deniz ürünleriyle hazırlanan salatalara, balığın ve deniz ürünlerinin oluşturduğu sıcak soğuk mezelere zengin başlangıçlar sunuyor. Ana yemeklerde ise mevsim balıkları birbirinden farklı şekilde yorumlanıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Park Fora , Kuruçeşme , lezzet , sağlık

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz