Flamingo'da lezzet ve müzik devrimi

Yeme–içme dünyasının ve eğlence hayatının vazgeçilmez adresi Flamingo Restaurant&Bar, dinamizm saçan yeni bir konsept, konforu ön planda tutan yeni bir dekorasyon ve damaklarda iz bırakan yepyeni lezzetlerle karşılıyor.

11 Aralık 2014 11:53
Flamingo'da lezzet ve müzik devrimi
Sezonun sürpizlerinden “Food&Bar” ile zenginleşen Flamingo Restaurant&Bar bu sene de eğlence dünyasında heyecan rüzgârları estiriyor.

Lezzetleri, sunumları ve eğlence konseptiyle ilk açıldığı günden beri İstanbul gecce hayatına damgasını vuran Flamingo Restaurant & Bar, sezona yeniliklerle dolu iddialı bir giriş yapıyor. Yeniliklerin başında gelen ve bu sene gecce hayatında fark yaratacak olan ‘Food & Bar’, konforlu, eğlenceli, dinamizm saçan yeni dekorasyonu ve zenginleşen mönüsüyle Flamingo Restaurant & Bar müdavimlerini bekliyor.


Sezonun en özel sürprizlerinden biri ise Flamingo Restaurant & Bar’ın yeni müzik direktörü! Power Fm’in ünlü dj’i DJ Funky “C” – Cem Nadiran ile Flamingo’lu gecceler bu sene daha da özel…


Yeni neslin en önemli temsilcilerinden şef Emre Şen’in yorumlarıyla hazırlanan Food & Bar mönüsü ve Flamingo Restaurant & Bar’ın yeni lezzetleri ilhamını Akdeniz mutfağından alıyor. Ünlü şef benzersiz lezzetlere kendi dokunuşlarını katarak, damaklarda unutulmaz tatlar bırakırken, görsel bir şöleni çağrıştıran sunumlarıyla iştah açan deneyimler yaşatıyor. Levrek Ceviche, Karides Taco, Avocado & Yengeç, , gibi yeni tatlar bu sene vazgeçemeyeceğiniz favorileriniz olacak!


Minimal şıklığın öne çıktığı, bej ve açık kahverengi tonlarının hâkim olduğu Flamingo Restaurant & Bar’ın yeni dekorasyonu zamanı daha da keyifli hale getiren konforlu bir atmosfer sunuyor.

Bir müjde de müzikseverlere! Flamingo Restaurant & Bar’ın yeni sezondaki en özel sürprizi yeni müzik direktörü Power Fm’in ünlü dj’i, DJ Funky “C” - Cem Nadiran. DJ Funky “C”nin seçtiği benzersiz müzikler ile bu sene unutulmaz gecceler yaşayacaksınız.

Detaylar İçin Tıklayınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Flamingo

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz