Filizler 3. şubesini açtı…

Filizler Köftecisi’nin 3.şubesi Tuzla’da açıldı.

15 Mayıs 2013 15:35
Filizler 3. şubesini açtı…
Açılışını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Prof. Dr. Cevat Akşit ve Müsiad 4. Başkanı Ömer Cihat Vardan’ın yaptığı Filizler Köftecisi’ne çok sayıda telgraf ve çiçekle tebrik mesajları yollandı.

Açılış konuşmasını yapan Filizler Köftecisi’nin ortağı ve Türk-Macar İşadamları Derneği Başkanı Osman Şahbaz gelen herkese teşekkür ederken bu yıl 3. yerlerinin açılışından sonra 2013 yılı içerisinde 4. yerlerinin açılışını da değerli dostlarıyla birlikte gerçekleştireceğinin haberini verdi.

Açılışta konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı Tuzla’da doğan Filizler Köftecisi’nin 3. Şubesinin yeniden Tuzla’da açılıyor olmasının ilçelerine ayrı bir hava ve değer kattığını belirterek, değerli girişimcileri Tuzla’yı unutmadıkları için kutladı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Filizler Köftecisi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(Doç.Dr. Nursel N. Eskibo) FİLİZLER Köftecisini yıllardır biliriz. Lezzetli köftelerinin tadı ve lezzeti her zaman damağımızdadır. İstanbul'un TEK Köftecisi derim. Kutluyorum. Yeni yerleri de bekliyoruz. Sevgiler, Doç.Dr. Nursel Nur ESKİBO - Levent İst. .

15.05.2013 16:39:11
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz