Festival gibi bir mekan: Lucca

Bebek'te 2004 yılında küçük modern bir cafe-bistro-bar olarak açılan Lucca ödüllü kokteylleri, iyi yemekleri, güzel servisi ve eğlenceli ortamı ile 5 yıldır Bebek’in gözde Bistro Cafesi olarak servis veriyor.

14 Ağustos 2014 14:07
Festival gibi bir mekan: Lucca
Günün yorgunluğundan sıyrılıp kendine güzel vakit ayırmak isteyenlerin mekanı Lucca, sizi haftanın 6 günü nu-jazz, nu-soul ve lounge tarzı müzikleri ile karşılıyor. Salı'dan Pazar'a farketmeksizin, eğlence ve sohbeti aynı anda bulabileceğiniz Lucca, keyifli atmosferi ve İstanbul'un önde gelen DJ'lerinin programlarıyla kendinizi müziğe bırakırken aynı zamanda harika mutfağı ve lezzetli içkileriyle kendinizi şımartabileceğiniz sayılı mekanlardan.


Lucca’nın en önemli özellikleri rahat lokasyonu, günün her saatinde sunulan farklı yemekleri, içecekleri ve her şeyden önemlisi şıklık ve sosyalliğin, rahatlık ve samimilikle bir arada olması. Özellikle Satsuma Votka gibi kendi geliştirdiği yaratıcı kokteylleri, executive şefi İspanyol Willy Moya'nın fark yaratan tapasları, dünya mutfağından örnekler sunan menüsü, popüler hafta sonu kahvaltı ve brunch’ları, eğlence öncesi akşam yemekleri ve hareketli kalabalığı ile dikkat çekiyor.


İndie'den rock'a, house'tan funk'a, nu-jazz'dan nu-disco'ya müzik yelpazesi de bir o kadar geniş Lucca, eğlenmek için sizi çağırıyor!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Lucca , Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz