Feriye festivalleri için geri sayım başladı!

'Feriye Family Fest', 'Plak Festivali' ve 'Feriye’de Akşam Pazarı' etkinliklerinin tarihleri belli oldu.

18 Şubat 2020 12:18
Feriye festivalleri için geri sayım başladı!
İstanbul Boğazı'nın en gözde noktasında yer alan Feriye, merakla beklenen festivallerinin tarihlerini duyurdu.

GERİ SAYIM BAŞLADI!
Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleşecek festivallerden Feriye FamilyFest 4-5 Nisan 2020 tarihlerinde, ara karne döneminde gerçekleşecek. Plak tutkunlarını bir araya getirecek Plak Festivali ise 19 Nisan'da gerçekleşecek. 23 Nisan-23 Mayıs 2020 tarihleri arasında ise Feriye'de Akşam Pazarı olacak.

BÜTÜN AİLE BİR ARADA!
Ara karne döneminde gerçekleşecek olan Feriye FamilyFest'de, tüm aile birlikte vakit geçirecek. Ailelere birbirinden güzel tasarım markaları keşfederken, 4-14 yaş arası çocuklar gün boyunca eğlenceli aktivitelerin ve atölye çalışmalarının tadını çıkaracak.


MÜZİKSEVERLER BULUŞUYOR!
'Dünya Plak Günü' de Feriye'de kutlanacak! 19 Nisan'da Feriye'de gerçekleşecek Plak Festivali'nde, tüm gün gerçekleşecek konserler ve DJ performslarıyla müzik dolu bir gün sizi bekliyor. Festivalde plak mağazalarının standlarının yanında, yerli ve yabancı plakların yer alacağı çok özel bir plak müzayedesi de
gerçekleşecek.


23.00'A KADAR PAZAR!
Yazın ilk günleriyle başlayacak 'Feriye'de Akşam Pazarı' ise birbirinden güzel tasarım ürünlerin, atölye çalışmalarını ve çocuklara özel etklinlikleri birleştirecek. Saat 17:00’de açılacak olan Akşam Pazarı 23:00’e kadar da açık kalacak.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Feriye

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz