Ferit Şahenk'in son Etiler bombası

İstanbul'un yeme-içme sektörünün uğrak noktası Etiler, Nispetiye Caddesi'nde, Doğuş Grubu'na ait D.ream markalarının sayıları gittikçe artmaya devam ediyor.

27 Haziran 2016 10:18
Ferit Şahenk'in son Etiler bombası
Ankara çıkışlı ve Gamze Cizreli imzasını taşıyan Big Chefs, İstanbul'a açtığı ilk şubesini 2009 yılında Doğuş Grubu'ndan 7 yıllığına kiraladığı mekanda açmıştı. Haziran ayı itibariyle Nispetiye Caddesi'nden çekilen Big Chefs şimdi yeni şubeleri ve farklı lokasyonlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Big Chefs'in çıktığı, Nusr-et Steakhouse'un tam yanında yer alan mekanın ne olacağı ise şimdilik merak konusu. Bu mekanda Şahenk'in caddedeki 8. restoranını açacağı söylentiler arasında.

8. mekan yolda mı?

Yeme-içme sektörünün devi D.ream yaklaşık 30 farklı markası ile her geçen gün sektöre bomba gibi düşmeyi başarıyor. Nispetiye Caddesi üzerinde, D.ream’in 7 restoranının 3’ü Günaydın markasıyla hizmet veriyor; Günaydın Nispetiye Kasap & Steakhouse, Günaydın Etiler Kebap, Günaydın Etiler Kasap & Steakhouse. Cadde üzerinden bulunan diğer markaları ise Fenix, Nusr-et Steakhouse, Da Mario ve Kebapçı.

Nusr-et büyüyecek mi?


Big Chefs'ten boşalan mekanda yeni bir mekan mı açılacağı yoksa farklı bir proje için mi kullanılacağı henüz netlik kazanmadı. Mekanın Nusr-et Steakhouse için kullanılacağı ve Nusr-et'in özel misafirlerini ağırlayacağı bir bölüm olarak değerlendirileceği de söylentiler arasında..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz