Ferit Şahenk, Monoko Prensi ile ortak oldu!

Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt bugün köşesinde Ferit Şahenk'in Monoko Prensi ile ortak olduğunu yazdı. Şahenk, Mayfair'de hizmet veren ve şehrin en trend mekanlarından olan Coya'nın şubesini İstanbul'dan önce Monako'da açtı.

25 Mayıs 2018 12:39
Ferit Şahenk, Monoko Prensi ile ortak oldu!
İşte Bülent Cankurt'un o yazısı...


Ferit Şahenk, Monoko Prensi ile ortak oldu!

Yeme içme sektöründeki yatırımlarıyla dikkat çeken Doğuş Grubu'nun Başkanı Ferit Şahenk, 2014'te Londra'nın, Peru mutfağıyla ünlü restoranlarından Coya'nın yüzde 20'sini satın almıştı. Şahenk, Londra'nın en popüler yerleşim yeri Mayfair'de hizmet veren ve şehrin en trend mekanlarından olan Coya'nın şubesini İstanbul'dan önce Monako'da açtı. Monako Prensliği şirketi Monte Carlo Le Societe des Bains de Mer (SBM) ile ortaklık yapan Ferit Bey'in mekanı, birkaç gün önce Monako'nun ünlü gece kulübü Jimmy'z'in olduğu binanın üst katında açıldı. Önceki gün de Coya Monte-Carlo için, Ferit Bey'in katıldığı minik bir açılış daveti verildi.

Londra'nın en 'in' mekanlarından biri olan Coya'yı yaratan isim, Şahenk'e pek yabancı değil: Zuma ve La Petite Maison gibi restoranların da arkasında olan Hint kökenli yatırımcı Arjun Waney.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ferit Şahenk

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz