Ferhat Göçer'den Kıbrıs Kaya Artemis’te konser ziyafeti

Bayramın 2.günü Kıbrıs Kaya Artemis’te sahne alan Ferhat Göçer. Yaklaşık 2.000 kişiye muhteşem bir konser ziyafeti verdi.

19 Ekim 2013 10:55
Ferhat Göçer'den Kıbrıs Kaya Artemis’te konser  ziyafeti
Bayramın 2.günü Kıbrıs Kaya Artemis’te sahne alan Ferhat Göçer. Yaklaşık 2.000 kişiye muhteşem bir konser ziyafeti verdi.

Konser öncesi basının sorularını yanıtlayan Ferhat Göçer 7. Albümünün ilk klibini‘Git’ adlı şarkıya çektiğini söyledi.


3 kıtada çekilen Klip ‘ Git ‘

İlk Klibi ‘Git’ isimli şarkıya çektiklerini söyleyen Göçer, tam bir uzun yol şarkısı, şarkının ruhuna uygun olarak, Singapur, Avusturalya ve Türkiye olmak üzere 3 kıtada çektiklerini söyledi.

En çok uçakta doktor aranıyor.

Kıbrıs Kaya Artemis sahnesi öncesi basına açıklamalar yapan Ferhat Göçer, hala doktorluk mesleğini yaptığını özellikle uçakta yapılan anonslarda hazırola geçtiğini belirtti, uçak seyahatlerinde 3-4 seyahatten birinde mutlaka hasta muayene ettiğini önceliği mutlaka aktif hekimlere verdiğini belirtti.
21 yıl hekimlik yaptığını belirten Göçer, aynı zamanda konservatuvara gittiğini ve ilk albümünü 35 yaşında çıkardığını, müzik için yaratıldığını ve şarkı söylemenin ana mesleği olduğunu, bu yolda her şeyi feda etmeye hazır olduğunu , feda ettiğini de ve pişman olmadığını söyledi.

Konseri izleyenler arasında uzun süredir birlikte olduğu Ömür Gedik de yer aldı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz