Ferhat Göçer ve Emel Sayın Günay Restaurant’ta

Emel Sayın ve Ferhat Göçer BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta sahne aldı.

23 Ekim 2017 12:53
Ferhat Göçer ve Emel Sayın Günay Restaurant’ta
Siyah beyaz sahne kıyafeti ve tüm zarafeti ile Günay Sahnesinde konuklarının karşısına çıkan Emel Sayın, programının ilk yarısında Türk Sanat Müziği eserler ile konuklarına tam anlamı ile Türk Sanat Müziği ziyafeti yaşattı.

Programının ikinci bölümünde sahneye Ferhat Göçeri davet etti. Ferhat Göçer’in sahneye gelmesi ile birlikte "Gülünce Gözlerinin İçi Gülüyor", "Son Mektup" isimli sevilen şarkıları seslendiren ikili büyük alkış aldı.

Emel Sayın ile birlikte Günay sahnesinde şarkılarını seslendiren Göçer, sahneden inmeden önce Emel Sayın’a "Aşkın yeryüzünde ki yıldızı ile Günay sahnesini paylaşmanın mutluluğu paha biçilemez.." dedi.

Emel Sayın’ın klasik Türk Sanat Müziği eserleri ile mest olan misafirler Ferhat Göçer’in ilka yarıda söylediği aşk şarkıları ile romantizmin doruklarına çıkarken, programın ikinci yarısında hareketli şarkılar ile kendilerinden geçerek eğlendiler.

Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, "Bedeninizden Sağlık, çevrenizden sevdikleriniz, Ruhunuzdan vicdan ve özgürlük eksik olmasın.." diyerek programını sonlandırdı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz