Ferhat Göçer ve Aşkın Nur Yengi Günay sahnesinde unutulmaz bir gecce yaşattı

Günay sahnesinde Aşkın Nur Yengi'den çarpıcı açıklamalar; '90'lı yıllarda ki aşklar gerçek aşktı. Hiç bitmezdi. Şimdi nerdee... Zaman daha neler gösterecek bakalım' dedi.

06 Mayıs 2013 10:07
Ferhat Göçer ve Aşkın Nur Yengi Günay sahnesinde unutulmaz bir gecce yaşattı
Ünlü sanatçılar Ferhat Göçer ile Aşkın Nur Yengi önceki gecce bir kez daha Günay sahnesindeydiler. Sahneye birlikte çıkan sanatçılar; ‘Bugün bizim için çok farklı bir gün. Önceki iş daha çok prova gibiydi. Bugün ise daha bir bilinçle karşınızdayız’ dediler.

Daha sonra Aşkın Nur Yengi; ‘1982 Bebek Park Gazinosunda ilk kez sahne alıyorum’ derken Göçer; ‘O dönemde Ben üniversite sınavına seni dinleyerek hazırlanıyordum.’ dedi. Yengi; ‘Aaa gerçekten mi?’ diye sorunca Göçer; ‘Evet çokta gururla söyleyebiliyorum’ diye konuştu. Yengi; ‘Orada şu şarkıyı söylüyordum. Doymadım doyamadım’ diye şarkıya girince izleyiciler şarkıya devam etti.

İlerleyen dakikalarda Ferhat Göçer’in söylemeye hazırlandığı şarkı olan; ‘Bir garip yolcuyum hayat yolunda’ demesiyle Aşkın Nur Yengi’nin; ‘Ah be yalancı dünya’ demesi ise çok manidar algılandı.

UZAY HEPARI’YI ANDI

Ünlü sanatçı Aşkın Nur Yengi; ‘Aramızdan ayrılan çok kıymetli müzisyen dostum Uzay Heparı’nın şarkısı, ‘Serserim benim deli dolu sevgilim’ diyerek şarkıya girdi. Şarkının ardından ise Uzay Heparı’yı andı.

Aşkın Nur Yengi Günay sahnesinden çarpıcı açıklamalarına devam etti. Yengi; ‘90’lı yıllar hiç geçmesin istiyoruz hayatımızdan. O zaman aşklar gerçek aşktı. Hiç bitmezdi. Şimdi nerdeee… Zaman daha neler gösterecek bakalım’ dedi.

Ferhat Göçer ise; ‘sabah Haydar Aliyev’in 90ıncı doğum yılı şerefine Azerbaycan’a gidiyorum. Azeri kardeşlerime müthiş bir repertuar hazırladım’ diye konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz