Ferhat Göçer Nossa Costa'da unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşattı

Aşk şarkılarının en iyi yorumcusu Ferhat Göçer önceki akşam Ataköy’deki Nossa Cossa isimli mekanı tıklım tıklım dolduran hayranlarına unutamayacakları bir ‘Sevgililer Günü’ yaşattı.

15 Şubat 2014 14:29
Ferhat Göçer Nossa Costa'da unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşattı
BVS Group’un sahibi bulunduğu Nossa Costa’daki programına, Git, Yastayım, Biri Bana Gelsin, Sen Söyle Hayat. Geceler, İspanyol Meyhanesi, Veda Busesi, Sessiz Gemi, Samanyolu şarkılarını peş peşe söyleyerek başlayan sanatçı, şarkı aralarında konuklarla sohbet etti.

Ünlü şarkıcı çok sevilen ‘Cennet’ şarkısını söylemeye başladığında Nossa Costa’yı dolduran konuklar hep birlikte kendisine eşlik ettiler. Bu arada pek çok çift de dansa kalktı.

Ferhat Göçer şarkıyı bitirdikten sonra, ‘Cennet’ şarkısıyla ilgili Cübbeli Ahmet Hoca’nın ilginç bir sözünü kendisine ilettiklerini belirterek şunları söyledi:

“Cübbeli Ahmet Hoca benim için demiş ki ‘Beyefendi, Cennet’i değişmem saçının bir tek teline diyor ama Cehennem’i görse kaçacak delik arar.’

Ferhat Göçer’in anlattıklarına konuklar kahkaha ile gülerken, ünlü sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cübbeli Ahmet Hoca öyle diyor ama ben de teşbihte hata olmaz deyip kendisinin yüzüne bu şarkıyı söylemek isterim.”

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz