Günay'da Ferhat Göçer rüzgarı...

BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta önceki gece romantik şarkıların usta yorumcusu Ferhat Göçer sahne aldı. Son zamanlarda yaşanan olaylara da değinen Göçer, 'aşkınızı ve sevginizi göstermekten çekinmeyin' mesajı verdi.

22 Ocak 2017 11:27
Günay'da Ferhat Göçer rüzgarı...
Ferhat Göçer ‘’ Yıllarım Gitti’’ isimli sevilen şarkıyla programına başladı. Ağırlıklı olarak duygusal şarkılara seslendirdiği gecede, konuklardan gelen istek parçaları tek tek seslendirdi. Özellikle çiftlere armağan ettiği aşk parçalarından sonra, ‘Zor dönemlerden geçiyoruz, aşkınızı ve sevginizi göstermekten çekinmeyin.. Ancak böyle bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.. Aşka sarılın, sevgiye sarılın, sevdiğinize sarılın.. Birbirinize sımsıkı sarılın! Bu günlerde geçecek, sevgi kazanacak, güzellik kazanacak, aşk kazanacak!’’ dedi


Programının ikinci bölümünde her masa ile ayrı ayrı konuşarak tek tek tüm isteklerini seslendiren ünlü sanatçı yaklaşık üç saat Günay sahnesinde aralıksız kalarak bir kez daha sevenlerinin gönlüne taht kurdu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: günay , Ferhat Göçer

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz