Fenix bu gecce kapılarını açıyor!

Etiler'in açıldığı günden bu yana dillerden düşmeyen mekanı Fenix, yaz sezonunun bitmesinin ardından, yeni sezon için kapılarını bu akşam açmaya hazırlanıyor!

30 Eylül 2015 12:49
Fenix bu gecce kapılarını açıyor!
Geçtiğimiz kış sezonunda, adından sıklıkla bahsettirmeyi başaran Fenix, özellikle ünlülerin akımıyla son derece dikkat çekmişti. Şık dekorasyonu ve özel lezzetleriyle bizleri büyüleyen Fenix, yeni sezona bomba gibi geliyor. Bu akşamdan itibaren lezzet tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanan Fenix'te heyecan dorukta.


Fenix kapanmamış!

Hareketli bir kış sezonundan sonra kapılarını kapatan Fenix, sektörde "Fenix kapanıyor mu?" deikodularına sebep olmuştu. Ama yeni sezonun haberini vererek bu iddiaları da yalanlamış oldu!

Fenix'te ayrılık var!

Yeni sezona göz kırpmaya başlayan Fenix'in kadrosundan bazı değişiklikler, hatta eksilmeler söz konusu. İşin başından beri, mekanın işletmeciliğini Metin Fıdıllıoğlu ile beraber Aliye Turagay ve Joost Rooijmans yapıyordu. Fakat yeni sezon itibariyle Turagay ve Rooijmans, mekanın işletme ortaklığından kesin olarak ayrıldılar. Yollarını ayıran ikilinin bu kış sezonunda ne yapacakları henüz kesinlik kazanmadı, fakat Bird, Flamingo ve Fenix'ten sonra yeni bir bombayı daha sektöre atacakları kesin..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: fenix , 30 eylül , açılış

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz