Fener Lokantası'nda serinliği de siz seçin...

Hedefi, konumlandığı fenerin ışıkları gibi sonsuza değin hizmet vermek olan Fener Lokantası'nda, dostlarınızla lezzeti paylaşırken, bu sıcak yaz günlerinin sıcaklarını bertaraf etmek için de Fener Lokantası size seçenekler sunuyor.

18 Ağustos 2014 13:00
Fener Lokantası'nda serinliği de siz seçin...
Fener Lokantası, tarihi içinde yaşatan, 158 yıllık bir fener içinde konumlanmış, 11 yıllık deneyimiyle siz konuklarını profesyonel hizmet anlayışıyla ağırlamaya devam ediyor. Leziz mutfağı, fener içindeki küçük müzesi ve içinde teras ve bahçe de olan 5 farklı salonuyla sizlere nerede yemek yemek isteyeceğinizi dahi seçebileceğiniz Fener Lokantası'nın salonlarına bakmak gerekirse;

1- Camlı Köşk

Camlı Köşk, Boğaz'ın sularını seyrederken yemeğinizi yiyebileceğiniz, camlarla çevrili bir salon. Yaz veya kış mevsimi ayırmaksızın tercih edebileceğiniz bu salonda yemek yemek zevk haline gelecek.


2- Müze Salon

Müze Salon özel bir salon. Eski eşyaların yaşanmışlığını hissedebileceğiniz, 158 yıllık tarih gözlerinizin önüne seren, yemeğinize anlam katacak bu salonu tercih edebilirsiniz.


3- Ana Salon

Fener Balık'ın Ana Salonu bir taraftan Boğaz'ın girişini görebileceğiniz diğer taraftan yemeğinizi yiyebileceğiniz bir salon.


Gelelim Fener Lokantası'nın zengin mönüsünden seçtiğiniz yemekleri yerken sıcaklardan bunalmadan keyiflice vakit geçirebileceğiniz salonlara: Bahçe ve Teras.... Fener Lokantası'nın bahçe ve terası, özellikle bu yaz günlerinde sizlere Boğaz2ın ayrıcalıklarını sunarken, tatlı esintisiyle bütün yorgunluğunuzu alacak.

4- Bahçe

Yeşillikler içerisinde kurulmuş masanız ve lokantanın hiçbir yerinde dokusunu kaybetmemiş tarihle bütünleşmiş duvarları ile bu otantik bahçede yemek yerken hem serinliği hem de lezzeti damarlarınızda hissedeceksiniz.


Bir taraftan sohbetinizi ederken, karınlarınızı da doyurduktan hemen sonra bu bahçede birer Türk Kahvesi içmenin hazzını fotoğrafa bakarken bile yaşatan bu bahçede yemek yemeden yazı bitirmeyin.


5- Teras

Çiçekleri, dekorasyonu, Boğaz'ın masmavi suları ile kendinizi İstanbul'un yoğun havasından kurtarıp, adeta tatilde keyifteymişçesine yemeklerinizi yiyebileceğiniz, huzuru yaşayabileceğiniz ve aynı zamanda açık havanın keyfini iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir salon teras...


Mavi-beyaz konseptiyle yorgunluğunuzu bedeninizden söküp alacak terasta uzun ve keyifli sohbetler için Fener Lokantası'na gitmediyseniz bile şimdi tam sırası...


Yalnızca fotoğraflara bakınca bile insanın içini huzurla dolduran Fener Lokantası hakkında ayrıntılı bilgi burada... Yazı Fener'siz bitirmeyin!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fener Lokantası , Restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz