Fedon yeni yaşını Niko's By Theo'da kutladı

Fedon , 67. Doğum gününü 18 Ağustos Pazar günü oğlu Theo Kalyoncu’nun Club Ada Sedef de işlettiği Niko’s By Theo’nun sahnesinde ailesi ve sevdikleriyle birlikte kutladı.

20 Ağustos 2013 11:40
Fedon yeni yaşını Niko's By Theo'da kutladı
Greek müziğin babası Fedon , 67. Doğum gününü 18 Ağustos Pazar günü oğlu Theo Kalyoncu’nun Club Ada Sedef de işlettiği Niko’s By Theo’nun sahnesinde ailesi ve sevdikleriyle birlikte kutladı. Yılların eskitemediği sanatçı Fedon ‘Sağ olduğum sürece doğum günlerimi sahnede kutlayacağım’ dedi. Niko’s by Theo’da üçüncü kez sahne alan Fedon, beğenilen performansıyla yine kulakların pasını attırdı. Bol müzik ve bol eğlencenin olduğu gecede Fedon birbirinden güzel Türkçe ve Yunan müzik parçalarını seslendirdi. Kendine has yorumu ve mükemmel sesiyle Fedon, Club Ada Sedef’in bünyesinde yer alan Niko’s By Theo’da sevdiklerine unutamayacakları bir akşam yaşattı. Müziğin ve ritmin bir an olsun eksilmediği gecede Fedon, Niko’s by Theo’da muhteşem anlara imza attı.

Niko’s by Theo hakkında:

Niko's by Theo, Sedef Adasi’nda Club Ada Sedef bünyesinde hizmet vermektedir. Gündüzleri beach, geceleri saat: 20.00’den sonra Rum meyhanesine dönüşen mekanının kapasitesi toplam 130 kişilik olup, kokteyl ve davetlerde bu sayı 250 kişiye kadar çıkmaktadır. Denize sıfır konumu, muhteşem manzarası, mavi beyaz sandalyeleri, muhteşem dekorasyonu, Rum mutfağından oluşan leziz mezeleri ve taze deniz ürünlerinin yanında Buzuki eşliğindeki Yunan ezgileriyle kendinizi Yunan adalarındaymış gibi hissedeceksiniz. Mekan ayrıca özel davet, grup, düğün yemekleri için de son derece uygun bir yer olarak karşınıza çıkıyor.

Niko’s by Theo’ya ulaşım her gün saat 19:30’ da Kartal İdo iskelesinden, 20:00’ da Büyük Ada’dan deniz motorlarıyla yapılmakta olup, dönüş için ise saat 00:30’da Büyük Ada ve Kartal’a motor seferleri sağlanmaktadır. Niko’s by Theo’ya deniz taksiler ile de ulaşım mümkündür.

VIP misafirleri için ise Hollanda’dan özel olarak getirilen ve Türkiye’de sadece Club Ada Sedef ve Niko’s by Theo ‘un özel misafirleri için tutulan VanDutch tekneleri ile de ayrıcalıklı bir hizmet verilmektedir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: fedon , Niko's by theo

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz