Fedon Rüzgarı

Dün akşam adanın bir numaralı oteli Cratos Premium Otel, yılların eskitemediği muhteşem bir sese ev sahipliği yaptı. Fedon, geçmişten günümüze en sevilen aşk şarkılarıyla onu izlemeye gelen tüm konuklara muhteşem bir gecce yaşattı.

30 Aralık 2013 17:54
Fedon Rüzgarı
Yaklaşık 800 kişinin izlediği konserde görülmeye değer birbirinden güzel anlar yaşandı.
‘Aşığınım’, ‘ Nerdesin’, ‘Senin İçin’ gibi dillerden düşmeyen ve unutulmayan şarkılarla seyirciyi alıp götürürken, herkesi ayağa kaldıran muhteşem sirtaki şovları ile göz doldurdu.

"ASLAN BURCU"


Kıbrıs’ta bir çok otelde sahne aldığını fakat bir türlü Cratos Premium Otel’e gelemediğini söyleyen sanatçı ‘Ben aslan burcuyum Cratos Premium Otel’in de simgesi aslan o yüzden şu anda sizlerle birlikte bu sahnede olmaktan çok mutluyum’ diyerek esprili tavırlarıyla konuklara sevgilerini iletti.

"TABAKLAR KIRILDI"


Fedon sahnesinin klasiklerinden tabak kırmak konukların en keyif aldığı ve adeta streslerini attıkları en güzel anlardan biriydi.

Atatürkçülüğü ile tanınan ve koluna yazdırdığı ‘Mustafa Kemal Atatürk’ dövmesi ile dikkat çeken Fedon sahnesini Onuncu Yıl Marşı ile alkışlar eşliğinde bitirdi.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fedon çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hayatında yaptığı en büyük hatanın evlenmek olduğunu söyleyen sanatçı, yoğun sahne programları ve yaşam şekli sebebiyle bunca eşine zaman ayıramamaktan yakındığı için keşke evlenmeseydim dedi. Bunun yanı sıra pırlanta gibi evlatlarının olduğunu ve onlara minettar olduğunu dile getirdi.

"TARKAN’IN AYAĞINI ÖPERİM"


Yeni nesil Yunan müziği yapan kişilerin aslında Yunan müziğini bilmeden müzik yaptıklarını, bu konuda büyükleri olarak onlara yol gösterenlerden birşeyler öğrenmeleri gerektiğini belirtti. Tarkan’ı örnek gösteren sanatçı , kendisinden yaşça küçük olmasına rağmen duruşu ve yaptığı müzik kalitesi ile ayaklarından öpülesi bir star olduğunu söyledi. Ülkemizde bazı sanatçılara DİVA olarak hitabedilmesini anlamsız bulan Fedon ‘Diva’ kelimesinin önce araştırılmasını ve sonra kullanılmasını da dile getirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fedon , Cratos Premium Otel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz